НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

До 25-річчя виходу журналу «Педагогіка і психологія»

12.09.2018

фахівцями Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Педагогіка і психологія», яка експонується в загальному читальному залі з 10 вересня до 23 вересня 2018 р. Журнал заснований Національною академією педагогічних наук України, ДІВП видавництво «Педагогічна преса» у 1993 р.

Першим очолив редакційну колегію М. Д. Ярмаченко (1928–2010), академік-засновник й президент-організатор НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. З 2010 р. головний редактор видання – В. Г. Кремень, доктор філософських наук, професор, дійсний член (академік) НАН України і НАПН України, президент НАПН України. Основна проблематика науково-теоретичного та інформаційного часопису: теорія і методологія освітніх наук, педагогіки і психології; філософія освіти; історія освіти, педагогіки, психології; компаративістика; дидактика і методики навчання (за галузями); соціальна педагогіка; інноваційні пошуки в освіті; експериментальна робота в закладах освіти. Детальніше про журнал

2018.09.12


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали