НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Моніторинг ЗМІ

Моніторинг ЗМІ – електронний ресурс, який містить структуровані інформаційно-аналітичні дані (огляди) щодо головних подій у сфері освіти, науки й культури; розробляється науковими співробітниками відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на виконання поточних завдань ДНПБ та планових наукових досліджень Відділу. Джерелами моніторингу ЗМІ є Інтернет, друковані загальнонаціональні та/або регіональні ЗМІ. Призначено для швидкого отримання користувачами інформації про висвітлення конкретної тематики в ЗМІ без ознайомлення з повними текстами статей, DeVisu перегляду головних подій у сфері освіти, культури, педагогічної науки, а також є підґрунтям для подальших статистичних та аналітичних досліджень. Як варіант подається у контексті дослідження у форматі інформ-проєкту.

Аналітичні огляди ЗМІ з питань цифровізації та цифрової трансформації освіти (інформ-проєкт)

Інформаційно-аналітичний огляд головних подій у сфері освіти, науки й культури

Актуальні проблеми освіти та науки : огляд ЗМІ


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

08.02.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали