НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Новини

17.09.2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому журналі «Науково-педагогічні студії», який готує Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією. Видання містить два розділи: «Історико-педагогічні студії», «Науково-інформаційний супровід освітянської галузі». До 10 жовтня приймаються матеріали в 4-й випуск, який планується оприлюднити в листопаді 2020 р. Публікація безкоштовна. Чекаємо на ваші наукові розвідки, будемо раді співпраці! Детальніша інформація про журнал та вимоги до оформлення статей за посиланням http://npstudies.dnpb.gov.ua/.

08.09.2020

Засідання вченої ради 07.09.2020

07 вересня 2020 року відбулося позачергове засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у традиційному (очному) режимі з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог. Детальніше…

02.09.2020

День пам’яті

2 вересня ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України вшановує День пам’яті видатного педагога-гуманіста Василя Сухомлинського (1918 – 1970).

 

01.09.2020

Шановні користувачі!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 26 серпня 2020 року № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 жовтня 2020 року.

26.08.2020

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Запрошуємо бібліотекарів закладів загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів», який проходитиме 01– 31 жовтня 2020 р. у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

14.08.2020

Шановні працівники шкільних бібліотек!

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України  підготувала «Методичні рекомендації з планування соціокультурної діяльності у шкільних бібліотеках», які містять: огляд видань з фонду бібліотеки з даної проблематики, календар визначних дат для організації освітньо-виховної діяльності, орієнтовний план заходів з національно-патріотичного виховання та рекомендаційний бібліографічний список «Державні, народні та шкільні свята».

Методичні рекомендації стануть у нагоді бібліотекарям освітянських бібліотек при плануванні соціокультурної роботи на 2020-2021 навчальний рік та сприятимуть поглибленню знань бібліотечних працівників щодо сучасних підходів до організації соціокультурної діяльності в закладах загальної середньої освіти.

27.07.2020

Шановні користувачі!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 серпня 2020 року.

26.06.2020

Засідання вченої ради 25.06.2020

25 червня 2020 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у дистанційному режимі за формою асинхронної е-комунікації та з використанням групового Viber-зв’язку при обговоренні питань. Детальніше…

19.06.2020

Шановні колеги!

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Розвиток бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації», яка відбудеться 6-8 жовтня 2020 р. за адресою: м. Київ, Голосіївський проспект, 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського.

Детальніша інформація – в інформаційному листі.

17.06.2020

Науково-методологічний семінар (16.06.20)

16 червня 2020 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ) в онлайн-режимі на платформі Zoom відбувся постійно діючий науково-методологічний семінар «Наукова бібліотека та якість сучасної освіти». Науковий керівник – Л . Д. Березівська, директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. Детальніше…


Анонси та оголошення

17.09.2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому журналі «Науково-педагогічні студії», який готує Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією.  Детальніше....

30.04.2020

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus та Web of Science. Детальна інформація на сторінці Державної науково-технічної бібліотеки України.

Окрім цього, повідомляємо, що проводиться серія вебінарів українською мовою, присвячених роботі з базою даних Scopus Elsevier та бібліографічним менеджером Mendeley. Детальніше

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали