НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Новини

24.05.2022

Шановні колеги!

З вірою у Перемогу інформуємо, що у Віснику Національної академії педагогічних наук України оприлюднено статтю «Діяльність Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського в умовах воєнного стану» (автори: Л.Д. Березівська, Д.О. Закатнов, С.В. Тарнавська, І.Г. Лобановська).

Запрошуємо до ознайомлення!

 

22.05.2022

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі круглого столу «Інформаційно-аналітичний та інформаційно-бібліографічний супровід науково-методичного забезпечення модернізації й реформування освіти», який відбудеться в онлайн-форматі 24 травня 2022 року (початок об 11:00). Організатором заходу є відділ наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського. Детальніша інформація в інформаційному листі. Програма

21.05.2022

Шановні колеги!

Із вірою у перемогу України та світле майбутнє для всіх нас запрошуємо вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Нові бібліотечні сервіси та технології в інформаційному забезпеченні освіти» (у рамках Всеукраїнського фестивалю науки – 2022). Семінар відбудеться в онлайн-форматі 26 травня 2022 року (початок об 11:00). Детальніша інформація в інформаційному листі. Програма.

19.05.2022

Загальні збори

18 травня 2022 р. у форматі онлайн відбулися загальні збори трудового колективу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України з нагоди Міжнародного дня вишиванки, який цьогоріч відзначаємо 19 травня. У такий спосіб працівники бібліотеки долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу «Вишиванка – оберіг українського народу».

19.05.2022

День Європи в Україні

Відзначення Дня Європи – важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави. Фахівцями Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України в рамках відзначення 21 травня 2022 р. Дня Європи в Україні підготовлено віртуальний День інформації на тему «Європа підтримує українську культуру».
Запрошуємо до перегляду актуальних матеріалів, що презентують заходи, проведені в європейських країнах, спрямовані на підтримку української культури в умовах війни Росії проти України.

14.05.2022

Всеукраїнський онлайн-флешмоб «Вишиванка – оберіг українського народу»

Шановні колеги!
Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України запрошує вас 19 травня 2022 р. у Міжнародний день вишиванки приєднатися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу «Вишиванка – оберіг українського народу».

10.05.2022

Шановні науковці, освітяни, бібліотекарі!

ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України до Всеукраїнського фестивалю науки–2022 проводить із 20 по 26 травня масові наукові заходи у форматі онлайн. Детальніше…

09.05.2022

Шановна освітянська громадо!

На пошану відомої української вченої в галузі загальної педагогіки та дидактики початкової школи та відзначення 80-річчя від дня народження в структурі електронного інформаційно-бібліографічного ресурсу «Видатні педагоги України та світу» відкрито нову персональну сторінку «Савченко Олександра Яківна (1942–2020)»

06.05.2022

Підтримка зарубіжних колег

Колектив Республіканської науково-педагогічної бібліотеки Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан передає щиросердечні вітання колективу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України та виявляє глибоку солідарність з Українським народом, який героїчно відстоює свою незалежність. Наші колеги сподіваються, що у важкі для нас часи їхня підтримка буде зміцнювати віру в перемогу над ворогом.

Підготувала завідувач відділу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Ірина Хемчян

05.05.2022

Науково-методологічний семінар (05.05.2022)

#Працюємо для перемоги

05 травня 2022 р. у рамках Всеукраїнського фестивалю науки у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України в режимі оnline відбувся постійно діючий науково-методологічний семінар «Наукова бібліотека та якість сучасної освіти». Науковий керівник семінару – Л. Д. Березівська, директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. Детальніше


Анонси та оголошення

21.05.2022

Шановні науковці!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем науки!

Сьогодні ви – воїни наукового фронту. Ваша невтомна творча праця є надійним плацдармом для захисту й розвитку держави, зміцнення її авторитету на міжнародній арені.

Тож щиро бажаємо вам насамперед миру, міцного здоров’я, жаги пізнання нового та незвіданого, натхнення й завзяття.

Нехай ваше життя завжди буде наповнене радістю відкриттів і звершень на науковій ниві задля перемоги й світлого майбутнього України!

  З повагою колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та директор, д-р пед. наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали