НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Виставки


До ювілею Олександра Івановича Ляшенка

image

доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена (академіка) НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка-секретаря Відділення загальної середньої освіти НАПН України, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Фахівець у галузі дидактики і методики навчання фізики», що експонується в загальній читальній залі з 16.03 до 30.03.2020 р., а також віртуальну виставку – на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

Міжнародний день рідної мови

image

До Міжнародного дня рідної мови фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку „Знань і розуму основа – рідна мова, рідне слово”, яка експонується в читальному залі бібліотеки з 13 лютого до 2 березня 2020 р.

(більше…)

До ювілею  Валерія Юхимовича Бикова

image

доктора технічних наук, професора, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки, фахівця у галузі інформатизації освіти, моделювання, аналізу й управління соціально-економічними об’єктами та процесами, директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України підготовлено книжкову виставку «Відомий учений, педагог, організатор науки та освіти», що експонується в загальній читальній залі з 31.01 до 17.02.2020 р., а також віртуальну виставку – на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

До 120-річчя від дня народження Григорія Силовича Костюка (1899–1982)

image

фахівцями Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Г. С. Костюк – видатний український психолог, педагог, засновник української психологічної школи, фахівець із дитячої і педагогічної психології», яка експонується в читальному залі бібліотеки з 5.12.2019 до 18.12.2019. Також оновлено сторінку «Григорій Силович Костюк» інформаційно-бібліографічного ресурсу «Видатні педагоги України та світу» на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

До ювілею Юрія Івановича Мальованого

image

кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, члена-кореспондента НАПН України, ученого секретаря Відділення загальної середньої освіти НАПН України, члена ученої ради Інституту педагогіки НАПН України (2019), заслуженого працівника народної освіти України, фахівцями ДНПБ України ім.  В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Фахівець у галузі дидактики і методики навчання математики», що експонується в загальній читальній залі з 27.11 до 11 12.2019 р., а також віртуальну виставку – на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

День Гідності та Свободи

image

До Дня Гідності та Свободи фахівцями Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «З Україною в серці», яка експонується в читальному залі бібліотеки з 21.11 до 05.12.2019 р. Каталог виставки

До ювілею Алли Михайлівни Богуш

image

доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії у галузі освіти, завідувача кафедри теорії та методики дошкільної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Фундатор дошкільного напряму української лінгводидактики», що експонується в загальній читальній залі з 29.10 до 11.11.2019 р., а також віртуальну виставку– на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

До ювілею Алли Микитівни Бойко

image

члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку "Алла Микитівна Бойко – відомий вчений у галузі теорії та історії педагогіки", що експонується в загальній читальній залі з 10.10 до 24.10.2019 р., а також віртуальну виставку – на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

День захисника України. День українського козацтва

image

До Дня захисника України, який святкують 14 жовтня у День Українського козацтва, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Козацька слава не вмре, не загине!», яка експонується в читальному залі бібліотеки з 10.10 до 24.10.2019 р.

(більше…)

До 110-річчя від дня народження Богдана-Ігоря Антонича (1909–1937)

image

українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, члена Асоціації незалежних українських митців (АНУМ), автора збірок поезій «Книга Лева», «Три перстені», «Зелена Євангелія», «Ротації», лібрето до опери «Довбуш», мистецтвознавчих статей «Монументальний реалізм», «Національне мистецтво», «Сто червінців божевілля», «Між змістом і формою», фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Богдан-Ігор Антонич – видатний український поет та культурний діяч», яка експонується в читальному залі бібліотеки з 04.10 до 18.10.2019 р.

(більше…)


Анонси та оголошення

26.03.2020

Шановні користувачі!

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна, тел. 099-759-14-71).

18.03.2020

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

У зв’язку із запровадженням на території України заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського НАПН України припинено проведення масових заходів та обмежено доступ до установи за винятком працівників бібліотеки.

Пропонуємо Вам скористатися інформаційними онлайн-ресурсами та послугами бібліотеки (Науково-педагогічна електронна бібліотека, електронний каталог, інформаційно-бібліографічні ресурси, наукова продукція, віртуальна довідка тощо).

Всі матеріали

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали