НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Виставки


Сучасна українська і зарубіжна педагогічна біографіка та біографістика

image

Шановні науковці. Запрошуємо ознайомитися з оглядом-презентацією «Сучасна українська і зарубіжна педагогічна біографіка та біографістика», у якій представлено інформаційні матеріали, що допоможуть у дослідженнях у галузі історії, історіографії та суміжних наук.

Шановні колеги, науковці, освітяни.

image

Запрошуємо вас ознайомитися із оглядом-презентацією «Бібліотечні сервіси для підтримки наукових досліджень з питань освіти, педагогіки і психології», яку підготували фахівці бібліотеки до Дня науки.

Європейська бібліотечна спільнота: тенденції та виклики

image

До Дня Європи, який відзначається 9 травня, фахівцями відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності підготовлено віртуальну виставку інформаційних ресурсів «Європейська бібліотечна спільнота: тенденції та виклики», де представлено українські та зарубіжні книжкові видання та публікації періодичних видань за період 2019–2024 рр. з актуальних питань теорії, методики та практики бібліотечної діяльності, організації роботи бібліотек на сучасному етапі.

Запрошуємо до перегляду!

До ювілею Яценко Тамари Семенівни

image

доктора психологічних наук, академіка НАПН України, професора, заслуженого працівника народної освіти України, відмінника освіти України, фахівцями бібліотеки підготовлено виставку-презентацію «Визнаний фахівець у галузі практичної психології, засновниця наукової школи глибинної психокорекції».

До 300-річчя від дня народження Іммануїла Канта (1724–1804)

image

німецького філософа, педагога, основоположника німецької класичної філософії, фахівцями бібліотеки підготовлено виставку-презентацію «Іммануїл Кант (1724–1804) – філософ, науковець, гуманіст».

До ювілею Миколи Федоровича Сумцова

image

українського фольклориста, етнографа, педагога. літературознавця та громадського діяча, фахівцями бібліотеки підготовлено виставку-презентацію «Микола Федорович Сумцов – золотий фонд української науки:  170 років від дня народження».

Видавнича діяльність провідних освітянських бібліотек (2023)

image

Шановні колеги!

Провідні освітянські бібліотеки як сучасні науково-інформаційні та культурно-освітні центри для забезпечення фахових та інших потреб своїх користувачів в отриманні найновішої актуальної інформації створюють широкий спектр інтелектуального продукту і реалізують його у своїх   виданнях. Для їх презентації фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено віртуальну книжкову виставку «Видавнича діяльність провідних освітянських бібліотек (2023)».

Запрошуємо до перегляду!

Модернізація позашкільної освіти в умовах війни та повоєнної відбудови

image

Ми продовжуємо інформувати вас про актуальні видання з питань організації та функціонування закладів середньої та позашкільної освіти. Фахівцями бібліотеки підготовлено огляд-презентацію «Модернізація позашкільної освіти в умовах війни та повоєнної відбудови» у якій представлено інформаційні матеріали, що  допоможуть у роботі керівників позашкільних закладів освіти та вихователів.

До 150-річчя від дня народження Августина Івановича Волошина (1874–1945)

image

українського релігійного, культурного, політичного діяча, греко-католицького священника Мукачівської єпархії, протягом 1938—1939 років — прем'єр-міністра автономного уряду Карпатської України, у 1939 році – президента цієї держави, міністра здоров'я і соціальної опіки Карпатської України, депутата Сойму Карпатської України, Героя України (2002, посмертно), фахівцями бібліотеки підготовлено віртуальну виставку «Народжений українцем – патріот і священник».


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

08.02.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали