НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Виставки


Конституція України – фундамент правової держави

image

Конституція – головний оберіг державності, гарант соборності і незалежності України. Основний Закон нашої держави прийнятий 28 червня 1996 р., який визнає людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку – найвищою соціальною цінністю.

З нагоди свята до вашої уваги пропонуємо віртуальну книжкову виставку «Конституція України – фундамент правової держави», підготовлену фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

image

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено огляд-презентацію „Шкільна бібліотека і екологічна просвіта”.

До ювілею Петра Юрійовича Сауха

image

До ювілею академіка-секретаря Відділення вищої освіти НАПН України Петра Юрійовича Сауха (25.05.1950), дійсного члена (академіка) НАПН України, доктора філософських наук, професора, віце-президента Української академії акмеології, фахівцями Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського НАПН України підготовлено віртуальну книжкову виставку.

До ювілею першого віце-президента Національної академії педагогічних наук України Володимира Іларіоновича Лугового (17.05.1950)

image

дійсного члена (академіка) НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, співробітники Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України підготували віртуальну виставку на вебпорталі ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського, що презентує основні наукові праці В.І. Лугового за останні десять років.

До Всеукраїнського фестивалю науки

image

Фахівцями ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського НАПН України до Всеукраїнського фестивалю науки підготовлено віртуальну виставку «STEM-освіта: світовий освітній тренд».

(більше…)

Міжнародний день дитячої книги

image

До Міжнародного дня дитячої книги фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено віртуальну книжкову виставку «Дитяче читання: сучасні підходи і можливості» 

До ювілею Олександра Івановича Ляшенка

image

доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена (академіка) НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка-секретаря Відділення загальної середньої освіти НАПН України, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Фахівець у галузі дидактики і методики навчання фізики», що експонується в загальній читальній залі з 16.03 до 30.03.2020 р., а також віртуальну виставку – на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

Міжнародний день рідної мови

image

До Міжнародного дня рідної мови фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку „Знань і розуму основа – рідна мова, рідне слово”, яка експонується в читальному залі бібліотеки з 13 лютого до 2 березня 2020 р.

(більше…)

До ювілею  Валерія Юхимовича Бикова

image

доктора технічних наук, професора, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки, фахівця у галузі інформатизації освіти, моделювання, аналізу й управління соціально-економічними об’єктами та процесами, директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України підготовлено книжкову виставку «Відомий учений, педагог, організатор науки та освіти», що експонується в загальній читальній залі з 31.01 до 17.02.2020 р., а також віртуальну виставку – на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)

До 120-річчя від дня народження Григорія Силовича Костюка (1899–1982)

image

фахівцями Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено книжкову виставку «Г. С. Костюк – видатний український психолог, педагог, засновник української психологічної школи, фахівець із дитячої і педагогічної психології», яка експонується в читальному залі бібліотеки з 5.12.2019 до 18.12.2019. Також оновлено сторінку «Григорій Силович Костюк» інформаційно-бібліографічного ресурсу «Видатні педагоги України та світу» на вебпорталі бібліотеки.

(більше…)


Анонси та оголошення

03.08.2020

Щиро вітаємо

ГОНЧАРЕНКО ОЛЕНУ ЛЕОНІДІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивного настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

30.04.2020

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus та Web of Science. Детальна інформація на сторінці Державної науково-технічної бібліотеки України.

Окрім цього, повідомляємо, що проводиться серія вебінарів українською мовою, присвячених роботі з базою даних Scopus Elsevier та бібліографічним менеджером Mendeley. Детальніше

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали