НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

ЗМІ про нас

Страйгородська Л. Натхненна історією, впевнено творить сучасність : До ювілею Лариси Дмитрівни Березівської / Людмила Страйгородська,
Тетяна Гавриленко, Тетяна Деревянко // Освіта і суспільство. – 2020. – № 9. – С. 6.
 
 
У Києві відбулася конференція «Інформаційне забезпечення сфери освіти та науки: до 20-річчя Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського»
 
30 жовтня 2019 р. відзначається 20 років від дня утворення Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Відео

Про діяльність ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського висвітлюється в інтерв,’ю газеті «Освіта і суспільство» директора, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Л. Д. Березівської.

У чому секрет унікальної методики Сухомлинського? / Інтер. Відеотека: канал “Ранок” від 30 вересня 2016 р.

Нещодавно в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського за підтримки відділення загальної педагогіки та філософії освіти Національної академії педагогічних наук України, Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар “Українські педагоги про національно-патріотичне виховання”. Детальніше  (Освітній портал “Педагогічна Пресса”)

11 травня 2016 р. у рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського відбулося спільне засідання кафедри теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка та відділів наукової інформаційно-бібліографічної діяльності, наукової реферативної та аналітичної інформації у сфері освіти ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Влітку 2015 р. у дисертаційному залі головного приміщення Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського відбулася виставка картин із сірників “Архітектура в мініатюрі” Йосипа Осташинського, майстра традиційного народного мистецтва. Інтерв’ю з автором унікальних картин транслювалося 23 червня 2015 р. на телеканалі «112 Україна».

 

Інформаційний ресурс — на різних носіях // Голос України. – 5 листоп. 2010.