НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Заходи


Адаптивні процеси інформаційно-аналітичного забезпечення цифрової трансформації освіти і педагогіки

image

07–08 лютого 2024 року відділ наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти долучився до роботи 3го Міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіті», який  відбувся за планом НАПН України та на умовах співробітництва між Державною науково-педагогічної бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського (директор Л. Д. Березівська) та інших закладів освіти і наукових установ України і закордоння з Громадською організацією «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами» (голова – Г. В. Єльникова). Відділ  підготував і реалізував на заході науковий напрям «Адаптивні процеси інформаційно-аналітичного забезпечення цифрової трансформації освіти і педагогіки» (модератор, завідувач відділу  М. Л. Ростока), що уможливило впровадження проміжних результатів наукових досліджень «Інформаційно-аналітичний супровід цифрової трансформації освіти і педагогіки: вітчизняний і зарубіжний досвід» (2023-2025) та «Інформаційно-аналітичний супровід психологічної науки у воєнний і повоєнний періоди» (2024-2025).

(більше…)

Всеукраїнський науково-методичний вебінар «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців»

image

Цикл вебінарів «Час жити! Інформаційно-методичні практики психологічного супроводу розвитку стресостійкості українців у воєнний і повоєнний періоди»

Модуль 2

Емоційна стабілізація та розвиток навичок керування емоційними станами

(більше…)

Всеукраїнський науково-методичний вебінар «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців»

image

Цикл вебінарів «Час жити! Інформаційно-методичні практики психологічного супроводу розвитку стресостійкості українців у воєнний і повоєнний періоди»

Модуль 1. Відкриття.

Розвиток психічної стійкості (резильєнтності) – інструкція для непсихологів

За планом ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського 17 січня 2024 року відділом наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти підготовлено відкриття Всеукраїнського науково-методичного вебінару «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців», який проходитиме упродовж 2024 року щомісячно за циклом «Час жити! Інформаційно-методичні практики психологічного супроводу розвитку стресостійкості українців у воєнний і повоєнний періоди» (12 модулів).

(більше…)

Загальні збори трудового колективу та звітна науково-практична конференція ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського «Інформаційне забезпечення сфери освіти та науки України в умовах воєнного стану»

image

18 грудня 2023 р. відбулися звітні загальні збори трудового колективу та звітна науково-практична конференція ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ) «Інформаційне забезпечення сфери освіти та науки України в умовах воєнного стану» за результатами наукових досліджень у 2023 р.  Програма звітної конференції

(більше…)

Всеукраїнський вебінар «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!»

image

7 грудня 2023 року за результатами цьогорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України проведено у форматі-онлайн Всеукраїнський вебінар «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

(більше…)

Науково-практичний коворкінг «Актуальні кластери інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти»

image

26 жовтня 2023 року за програмою роботи XV Міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті” відбувся Науково-практичний коворкінг відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ) під егідою Національної академії педагогічних наук УкраїниАктуальні кластери інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти. Тематику обрано на виконання планової теми наукового дослідження “Інформаційно-аналітичний супровід цифрової трансформації освіти і педагогіки: вітчизнаний і зарубіжний досвід”(2023-2025). Модерацію коворкінгу здійcнювала завідувач відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти ДНПБ, кандидат педагогічних наук, старший дослідник Марина Ростока.

(більше…)

Круглий стіл «Висвітлення творчого шляху Василя Сухомлинського та інших педагогів у віртуальному просторі – від відтворення образу до творення міфу»

image

23 жовтня 2023 р. відбулося засідання круглого столу «Висвітлення творчого шляху Василя Сухомлинського та інших педагогів у віртуальному просторі – від відтворення образу до творення міфу» у змішаному форматі – очному та онлайн на платформі Zoom, організоване сектором сухомлиністики відділу педагогічного джерелознавства та біографістики Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ) та Всеукраїнською асоціацією Василя Сухомлинського.

(більше…)

ХІІI Міжнародні та ХХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Грані особистості педагога у вимірах сьогодення» (До 105-ї річниці від дня народження Василя Сухомлинського та 30-річчя проведення всеукраїнських педагогічних читань)

image

20 вересня 2023 р. відбулися ХІІI Міжнародні та ХХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Грані особистості педагога у вимірах сьогодення» (До 105-ї річниці від дня народження Василя Сухомлинського та 30-річчя проведення всеукраїнських педагогічних читань), організовані у співпраці Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ), Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського, Рівненського державного гуманітарного університету. Захід проведено у змішаному форматі.

(більше…)

Науково-методичний семінар-практикум «Інформаційні ресурси спеціальних бібліотек наукових установ НАПН України в умовах війни»

image

21 червня 2023 р. ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України (ДНПБ) проведено науково-методичний семінар-практикум «Інформаційні ресурси спеціальних бібліотек наукових установ НАПН України в умовах війни»/

(більше…)

Круглий стіл «Ресурси та послуги освітянських бібліотек для розвитку сучасного освітнього середовища в умовах агресії рф»

image

18 травня 2023 року у рамках Всеукраїнського фестивалю науки – 2023 у змішаному форматі відбувся круглий стіл «Ресурси та послуги освітянських бібліотек для розвитку сучасного освітнього середовища в умовах агресії рф» відповідно до плану НАПН України. Захід організував відділ науково-освітніх інформаційних ресурсів ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ).

(більше…)


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали