НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Візит освітян з Китайської Народної Республіки до Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського

08.10.2019

4 жовтня 2019 р. до ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського завітала велика делегація китайських освітян в кількості 14 осіб, яка приїхала в Україну з метою ознайомлення з місцями, повʼязаними з іменем видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського. Це імʼя добре знають і шанують педагоги Китайської Народної Республіки.

Вони відвідали ДНПБ в рамках візиту до Національної академії педагогічних наук України, яка впродовж багатьох років вивчає і поширює творчу спадщину педагога. А нині саме в бібліотеці, де у відділі історії освіти створено сектор сухомлиністики, проводиться велика робота з вивчення і популяризації творчої, наукової та методичної спадщини педагога.

Зустріла делегацію директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська, яка коротко ознайомила з історією і сьогоденням книгозбірні та показала виставки праць Василя Сухомлинського, приурочені до 101 річниці педагога. Також гості ознайомилися з музейною експозицією, присвяченою 20-річчю ДНПБ.

Науковий співробітник Л. В. Сухомлинська ознайомила членів делегації з діяльністю Фонду Василя Сухомлинського, у якому сконцентрована більша частина книжок та експонатів бібліотеки, пов’язана з іменем педагога. Академік О. В. Сухомлинська розкрила зміст і напрями діяльності єдиного в Україні сектору сухомлиністики. Про діяльність Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського, робота якої розгортається саме в стінах Фонду, розповіла академік О. Я. Савченко, голова асоціації. Гості з великою зацікавленістю вислухали розповіді та поділилися своїми враженнями від перебування в Україні.

Також китайські освітяни оглянули виставку дитячих робіт (малюнки, колажі, інсталяції) вихованців дитячого садочка № 418 на теми дитячих казок Василя Олександровича, які діти вже традиційно готують на день народження педагога – 28 вересня.
Насамкінець учасники зустрічі обмінялися сувенірами та сфотографувалися на добру згадку.

Матеріал підготувала
науковий співробітник відділу історії освіти
Л. В. Сухомлинська


Анонси та оголошення

31.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ГАЙДУК ВАЛЕНТИНУ ГРИГОРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали