НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Виставки


Організаційна, академічна, кадрова та фінансова автономія закладів загальної середньої освіти

image

Фахівцями бібліотеки підготовлено огляд-презентацію «Організаційна, академічна, кадрова та фінансова автономія закладів загальної середньої освіти», у якій представлено інформаційні матеріали, що допоможуть у роботі керівників закладів освіти.

До Дня Соборності України

image

22 січня Україна відзначає День Соборності – свято єднання нації, самостійності та незалежності держави, стійкості й незламності українського духу. Цьому дню присвячена виставка-презентація «Єдина, Соборна, Незламна …», яку підготували фахівці бібліотеки.

Організація освітнього простору для дітей з порушеннями зорових функцій

image

Шановні освітяни!

4 січня відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН (2018) відзначається Всесвітній день азбуки Брайля. До цієї події фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського підготовлено огляд-презентацію інформаційних ресурсів «Організація освітнього простору для дітей з порушеннями зорових функцій».

Знайомство учасників освітнього процесу з кращим вітчизняним досвідом щодо виховання та розвитку осіб із порушеннями зору сприятиме підвищенню якості навчання учнів з особливими потребами.

Запрошуємо до перегляду!

До 160-річчя від дня народження П’єра де Кубертена

image

1 січня 2023 року виповнюється 160 років від дня народження П'єра де Кубертена – історика, педагога, засновника сучасних Олімпійських ігор. Фахівцями бібліотеки підготовлено виставку-презентацію «Володар Олімпійських кілець»,  присвячену його життю та діяльності.

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в закладах освіти

image

6 червня 2022 року Міністерство освіти і науки України затвердило Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та Заходи щодо її реалізації до 2025 року (наказ МОН України від 6 червня 2022 р. № 527). Зважаючи на важливість питання в умовах російсько-української війни, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено методичний кейс «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в закладах освіти»Пропонуємо ознайомитись з  добіркою актуальних інформаційних ресурсів, в яких висвітлено сучасні підходи до патріотичного виховання, представлено праці відомих українських педагогів, вітчизняний і зарубіжний досвід, а також ресурси Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського. Огляд стане в пригоді науковцям, працівникам органів управління освітою, керівникам освітніх закладів, педагогам, бібліотекарям.

Дистанційне навчання – перспективна сфера розвитку педагога

image

Шановні колеги!

У сучасній освіті України, як і в багатьох країнах світу, стрімкого розвитку набуває дистанційне навчання. Зважаючи на актуальність питання та виклики часу, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено огляд інформаційних ресурсів «Дистанційне навчання – перспективна сфера розвитку педагога». У презентації представлено нормативно-правові документи, вітчизняний і зарубіжний досвід організації дистанційного навчання, а також ресурси Державної науково-педагогічної бібліотеки  України ім. В. О. Сухомлинського. Огляд інформаційних ресурсів стане в пригоді науковцям, працівникам органів управління освітою, керівникам освітніх закладів, педагогам, а також усім, хто цікавляться питанням дистанційної освіти. 

Запрошуємо до перегляду!

Педагогічна спадщина Григорія Сковороди

image

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04. 11. 2020 року № 973–ІХ  «Про відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди», фахівцями бібліотеки підготовлено виставку-презентацію «Педагогічна спадщина Григорія Сковороди». У ній представлено матеріали, присвячені дослідженню життя та творчої, зокрема педагогічної, спадщини видатного українця.

Дистанційне навчання. Науковий доробок учених Національної академії педагогічних наук України

image

Шановні колеги!

Новий 2022/23 навчальний рік почався в змішаному форматі з активним використанням технологій дистанційного навчання. Зважаючи на актуальність питання та виклики часу, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено віртуальну виставку-презентацію «Дистанційне  навчання. Науковий доробок учених Національної академії педагогічних наук України». Віртуальна виставка-презентація стане в пригоді науковцям, працівникам органів управління освітою, керівникам освітніх закладів, педагогам, а також усім, хто цікавляться питанням дистанційної освіти. Запрошуємо до перегляду!

Гендерна освіта: сучасний стан, тенденції розвитку та впровадження

image

Фахівцями бібліотеки підготовлено виставку-презентацію «Гендерна освіта: сучасний стан, тенденції розвитку та впровадження», присвячена одному з актуальних питань сучасної освіти.

Іван Котляревський «Енеїда»: до Дня української писемності та мови і 180-річчя першого повного видання твору

image

Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Цьому дню та в межах циклу «Книжки-ювіляри – 2022» підготовлено виставку-презентацію «Іван Котляревський «Енеїда»: до Дня української писемності та мови і 180-річчя першого повного видання твору», яку підготували фахівці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.


Анонси та оголошення

07.02.2023

flowers9

Щиро вітаємо

РОСТОКУ МАРИНУ ЛЬВІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

26.12.2022

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових  посад Детальніше...
Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали