НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Виставки


Сучасні наукові підходи до управління закладом загальної середньої освіти

image

Шановні користувачі.

Продовжуємо інформувати вас про актуальні інформаційні ресурси з питань освіти. Фахівцями бібліотеки підготовлено огляд-презентацію «Сучасні наукові підходи до управління закладом загальної середньої освіти». Інформація буде корисна керівникам закладів освіти, учителям, здобувачам педагогічної освіти.

До ювілею В. М. Хайруліної

image

кандидата педагогічних наук, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого працівника освіти України, фахівці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського підготували віртуальну виставку «Хайруліна Василина Миколаївна – провідний вітчизняний  педагог, методист-новатор».

Наукова діяльність установ НАПН України за рік воєнного стану в Україні

image

До щорічного Всеукраїнського фестивалю науки, який проводиться у травні фахівцями бібліотеки підготовлено виставку «Наукова діяльність установ НАПН України за рік воєнного стану в Україні».

Європейська освіта – крок до якісного життя

image

9 травня Україна долучається до спільного з державами Європейського Союзу відзначення Дня Європи, «…з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань…» (з Указу Президента України «Про День Європи» №266/2023). Фахівцями бібліотеки підготовлено огляд корисних інтернет-ресурсів «Європейська освіта – крок до якісного життя», що стане у пригоді для здобувачів освіти під час вибору навчального закладу своєї мрії.

До ювілею Олександра Васильовича Духновича (24.04.1803–30.03.1865)

image

закарпатського педагога, літератора, греко-католицького священика, історика, видавця, журналіста, активного світського діяча, фахівцями бібліотеки підготовлено виставку «Людина, без сумніву, доброї волі і немалих здібностей : До 220-річчя від дня народження».

До ювілею Г. Г. Ващенка (1878-1967)

image

українського педагога, психолога, фахівця з дидактики і національного виховання, творця української виховно-освітньої системи, учителя земської народної школи, жіночих гімназій, духовних шкіл, прихильника П. Лесгафта, одного із засновників учительських курсів у Прилуках, Ромнах, Хоролі, викладача педагогіки і психології Учительського інституту Полтави, згодом – професора і керівника кафедри педагогіки Полтавського педагогічного інституту, професора педагогіки Українського вільного університету в Мюнхені, члена Спілки української молоді за кордоном (СУМ), ректора Богословської академії (Мюнхен), автора численних педагогічних праць, фахівцями бібліотеки підготовлено виставку «Творець національної педагогіки. До 145-річчя від дня народження Григорія Григоровича Ващенка».

Видавнича діяльність освітянських бібліотек (2022)

image

Шановні колеги!

Провідні освітянські бібліотеки як сучасні науково-інформаційні та культурно-освітні центри для забезпечення фахових та інших потреб своїх користувачів в отриманні найновішої актуальної інформації створюють широкий спектр інтелектуального продукту і реалізують його у своїх   виданнях. Для їх презентації фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено віртуальну книжкову виставку «Видавнича діяльність освітянських бібліотек (2022)».

Запрошуємо до перегляду!

До 130-річчя від дня народження Валентина Дмитровича Отамановського (1893 – 1964)

image

26 лютого 2023 року виповнюється 130 років  від дня народження Валентина Дмитровича Отамановського  – краєзнавця, історика, письменника, бібліографа, доктора історичних наук, професора. Фахівцями бібліотеки підготовлено виставку-презентацію «Честі своєї не зрадив...»,  присвячену його життю та діяльності.

До ювілею С. О. Сисоєвої

image

доктора педагогічних наук,  професора, академіка-секретаря Відділення філософії освіти, загальної та дошкільної педагогіки НАПН України, фахівці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського підготували віртуальну виставку «Світлана Олександрівна Сисоєва – дослідник у галузі освіти і педагогіки»


Анонси та оголошення

29.05.2023

flowers9

Щиро вітаємо

МІХНА ОЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали