НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Доповідь Л. Д. Березівської про результати наукового дослідження «Педагогічна наука та освіта в особах, документах, бібліографії» (2020–2022)

30.11.2022

28 листопада 2022 р. засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України відбулося попри відсутність електропостачання. Заслухали доповідь керівниці наукового дослідження, докторки педагогічних наук, професорки, членкині-кореспондентки НАПН України, директорки ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського Л. Д. Березівської про результати наукового дослідження «Педагогічна наука та освіта в особах, документах, бібліографії» за 2020–2022 рр.

У доповіді професорка висвітлила результати дослідження, які мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення, і які співробітники відділу педагогічного джерелознавства та біографістики, незважаючи на пандемію і війну, отримали у процесі виконання вказаного наукового завдання.

Вчена рада схвалила і позитивно оцінила результати прикладного наукового дослідження «Педагогічна наука та освіта в особах, документах, бібліографії» (2020–2022 рр.).

Детальніше результати наукового дослідження висвітлено у презентації.


Анонси та оголошення

26.12.2022

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових  посад Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали