НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Міжнародна конференція «Histories of Educational Technologies: Cultural and Social Dimensions of Pedagogical Objects»  «Історії освітніх технологій. Культурні та соціальні виміри педагогічних об’єктів»

07.09.2022

На запрошення зарубіжних учених доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Березівська взяла участь у Міжнародній конференції «Histories of Educational Technologies: Cultural and Social Dimensions of Pedagogical Objects» («Історії освітніх технологій. Культурні та соціальні виміри педагогічних об’єктів») (31 серпня–6 вересня 2022 р.). Захід організовано Всесвітньою міжнародною асоціацією істориків освіти (ISCHE) на базі Католицького Університету (ISCHE 43, м. Мілан, Італія, https://www.ische.org/ische43) у змішаному форматі. До нього долучилися понад 500 учасників із 48 країн світу (з України – 3). Організатори закликали вчених поміркувати про ­розроблення і використання освітніх технологій, зосереджуючись не лише на освітніх теоріях, а й на педагогічних засобах, які застосовують в усіх їх аспектах: символічному, економічному, політичному та релігійному.

6 вересня Лариса Березівська взяла участь онлайн у сесії «Обсерваторія історії освіти» із доповіддю «Tendencies In The Development Of The History Of Education In Ukraine: International Discourses». На початку сесії, до якої долучилися вчені з Великобританії, Німеччини, Канади, Бразилії, Угорщини, модератори продемонстрували завчасно підготовлені та надіслані відеопрезентації. Під час дискусії обговорювали різні проблеми означеної теми, зокрема торкнулися стану та значення історії освіти як навчальної дисципліни та науки. Тези доповіді будуть розміщені на сайті конференції відповідно до програми (https://convegni.unicatt.it/ische43-Programma%20Ische%2029-08.pdf). Дискусія показала велике зацікавлення історією української освіти.

Міжнародна організація ISCHE на своєму вебпорталі розмістила звернення проти війни і висловила підтримку українському народові https://www.ische.org/isches-call-for-peace/ . З ініціативи організаторів участь українських дослідників була безплатною, за що ми їм щиро вдячні.


Анонси та оголошення

29.09.2022

flowers9

Щиро вітаємо

СУХОМЛИНСЬКУ ОЛЬГУ ВАСИЛІВНУ

та

ХИБНИК ІРИНУ СОЛОМОНІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

22.09.2022

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Будівлі й класні кімнати в школі Василя Сухомлинського крізь призму історії та сьогодення української освіти».

Захід відбудеться 26 жовтня 2022 р. в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України в онлайн-форматі. Початок роботи о 14:00.

Інформаційний лист
Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали