НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Онлайн-проєкт «Педагоги України: пам’ятаємо, шануємо!»

12.06.2022

Шановні користувачі! Нині − під час героїчної боротьби українського народу проти російського агресора −  актуалізується прагнення переосмислити знання про життя та діяльність, погляди та світоглядні цінності педагогів минулого. З огляду на це відділ педагогічного джерелознавства та біографістики розпочинає онлайн-проєкт «Педагоги України: пам’ятаємо, шануємо!» на основі електронного ресурсу «Видатні педагоги України та світу» ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського НАПН України задля збереження національної пам’яті (керівник – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська). Знайомитемо вас зі сторінками ресурсу, які присвячено українським педагогам, освітянам і громадським діячам.

ГРІНЧЕНКО МАРІЯ МИКОЛАЇВНА (1863–1928)

13 червня виповнюється 159 років від дня народження Марії Миколаївни Грінченко – відомої громадської діячки, педагогині, письменниці, перекладачки, авторки науково-популярних книжок, дружини і сподвижниці Бориса Грінченка.

Інформацію про життя та діяльність М. М. Грінченко представлено на сторінці «Грінченко Марія Миколаївна» електронного інформаційно-бібліографічного ресурсу ДНПБ «Видатні педагоги України та світу». Усіх зацікавлених запрошуємо до ознайомлення.


Анонси та оголошення

25.06.2022

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України щиро вітає вельмишановного Василя Григоровича Кременя з Ювілеєм! Прийміть слова глибокої шани, вдячності та поваги!

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали