НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

До 25-річчя НАПН України

17.11.2017

Протягом 16–17 листопада 2017 року співробітники ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України взяли активну участь у заходах, присвячених відзначенню 25-річчя НАПН України.

16 листопада 2017 року працівники ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського взяли участь у методологічному семінарі «Нові тенденції і явища у дитячому та молодіжному середовищі в Україні: цивілізаційний, культурологічний, інформаційний виміри», організованому Відділенням загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України і Інститутом проблем виховання НАПН України. На пленарному засіданні виступила доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, головний науковий співробітник відділу історії освіти ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України О. В. Сухомлинська з доповіддю «Дорослішання в Україні і світі: тенденції і виклики».

Фахівці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України та Інституту проблем виховання НАПН України здійснили інформаційний супровід заходу, який проходив у рамках святкування ювілею Академії, а саме представили книжкову виставку.

17 листопада 2017 р. відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України. З основною доповіддю про діяльність НАПН України впродовж 25 років, її здобутки та перспективи подальшого розвитку виступив доктор філософських наук, професор, академік НАН України і НАПН України, президент НАПН України В. Г. Кремень.

На урочистому засіданні з нагоди 25-річчя НАПН України співробітників бібліотеки відзначено нагородами. За вагомий внесок у розвиток освіти та педагогічної науки й плідну наукову діяльність, за заслуги перед Українським народом нагороджено Почесною грамотою Верховної ради України директора ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського – Л. Д. Березівську, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України. Медаллю К. Д. УшинськогоІ. Г. Лобановську, завідувача відділу комплектування та наукового опрацювання документів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, – за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи і високий професіоналізм. Також Почесною Грамотою НАПН України відзначено: С. М. Зозулю, кандидата історичних наук, заступника директора з наукової роботи; А. С. Панасюк, заступника директора з загальних питань–завідувача господарством; В. Г. Гайдук, головного бухгалтера бібліотеки.

У Загальних зборах НАПН України взяли участь делеговані представники Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського: кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи С. М. Зозуля, кандидат історичних наук, заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Л. І. Страйгородська, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, в.о. вченого секретаря С. В. Лапаєнко, кандидат історичних наук, в.о. завідувача відділу історії освіти С. В. Тарнавська, завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності Л. І. Самчук.

До ювілею Академії фахівці книгозбірні (Л. Д. Березівська, Л. І. Страйгородська) підготували віртуальну книжкову виставку (відеоролик) «Національна академія педагогічних наук України: історія та сьогодення», яка розміщена на веб-порталі бібліотеки.

Під час Загальних зборів презентувалися дві книжкові виставки, організовані працівниками бібліотеки, які відображають основні результати наукової діяльності відділень та установ НАПН України: «Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України» та «Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку освіти і науки».

На виставковому стенді Відділення загальної педагогіки та філософії освіти було представлено науковий доробок дійсних членів (академіків) НАПН України (В. Г. Кременя, І. Д. Беха, В. С. Курила, В. О. Огев’юка, С. О. Сисоєвої, О. В. Сухомлинської та ін.) і членів-кореспондентів НАПН України (Л. Д. Березівської, В. П. Капелюшного, В. І. Лозової та ін.) й установ, що входять до структури відділення: ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту педагогіки НАПН України (відділи, які працюють за науковими напрямами відділення).

Книжкова виставка ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського «Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку освіти і науки» презентувала основні результати науково-дослідної та інформаційно-бібліографічної діяльності за період 2012-2017 років і висвітлила відомості про міжнародну діяльність установи.

2017.11.17-2 2017.11.17-3.
IMG_0119

 


Анонси та оголошення

14.07.2024

Щиро вітаємо

АСТАХОВА МИХАЙЛА ВАСИЛЬОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…
Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали