НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Освіта в країнах ЄС: початкова освіта у Франції

24 січня 2018 року слухачі курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка вчителі київських шкіл відвідали Пункт європейської інформації, що функціонує в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, у рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми ЄС Еразмус+ (Жан Моне).

Координатор пункту, науковий співробітник сектору соціокультурних комунікацій і міжнародних зв’язків  Я. М. Ніколаєнко провела презентацію на тему: «Освіта в країнах ЄС: початкова освіта у Франції». Вчителі ознайомилися із завданнями французької початкової школи, змістом навчальних планів, з особливостями організації початкової освіти, зокрема з освітніми циклами, а також методами шкільної освіти.

Основним завданням початкової школи Французької Республіки є: дати дітям ключі від знань і навчити їх, як інтегруватися в суспільство, в якому вони зростають. Департамент освіти Франції прагне сформувати в учнів такі основні компетенції: володіння французькою мовою, практика іноземної мови, основні компоненти математики та науково-технічної культури, освоєння інформаційно-комунікаційних технологій, гуманістична культура, соціальні та громадянські навички.

Початкова освіта триває  у Франції 5 років і розділена на 2 навчальних цикли. В кінці кожного циклу проводиться діагностичне тестування для оцінки успішності набуття базових навичок для того, щоб допомогти вчителям виявити труднощі в учнів і надати їм відповідну підтримку.

Сьогодні обов’язкова шкільна освіта є безкоштовною в державних школах Франції.

Матеріал підготувала
науковий співробітник
сектору соціокультурних комунікацій і
міжнародних зв’язків
С. М. Глазунова

20180124-2 20180124-1

Анонси та оголошення

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…

20.06.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали