НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 27.06.2017

27 червня 2017 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.

Із доповідями про підсумки науково-дослідної, науково-інформаційної та бібліотечної діяльності ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за І півріччя 2017 року виступили заступник директора з наукової роботи С. М. Зозуля й заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Л. І. Страйгородська. В обговоренні взяли участь завідувачі відділів та секторів, керівники НДР.

Вчена рада, заслухавши та обговоривши інформацію заступників директора, ухвалила рішення:

  • звіт про науково-дослідну, науково-інформаційну та бібліотечну роботу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за І півріччя 2017 року схвалити;
  • заступникам директора, керівникам НДР, завідувачам відділів та секторів забезпечувати своєчасне й ефективне виконання завдань НДР;
  • керівникам і виконавцям НДР:

– здійснювати моніторинг упровадження результатів завершених НДР відповідно до Положення про впровадження результатів науково-дослідних робіт НАПН України та Методичних рекомендацій щодо моніторингу впровадження результатів науково-дослідних робіт НАПН України;

– підвищувати й удосконалювати науковий рівень виконавців НДР шляхом участі в науково-практичних заходах, зокрема зарубіжних, навчання в аспірантурі, написання та захисту дисертацій тощо.

Рішенням вченої ради схвалено:

  • звіт про реалізацію плану заходів із міжнародної діяльності ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за І півріччя 2017 року;
  • звіт про виконання плану заходів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Обговорено інформацію про:

  • співпрацю ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з Українською бібліотечною асоціацією;
  • підготовку до друку наукових періодичних видань ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
  • підсумки переміщення та план розміщення частини фонду бібліотеки з будівлі Київського міського будинку учителя (вул. Володимирська, 57).

Матеріал підготувала
вчений
секретар вченої ради,
кандидат історичних наук
С. В. Тарнавська


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали