НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 26.05.2015

З основною інформацією виступила керівник теми, кандидат історичних наук – Зозуля Світлана Миколаївна.

За висновками експерта – кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, завідувача відділу педагогічного джерелознавства та бібліографії Філімонової Тетяни Віталіївни, сформульованими на підставі аналізу підготовлених науковими співробітниками матеріалів, вчена рада схвалила роботу відділу.У виступі Філімонова Т. В. зазначила, що відповідно до тематики НДР «Модернізація науково-інформаційної діяльності провідних книгозбірень мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України» (наук. керівник – канд. іст. наук. Зозуля С. М.), науковими працівниками відділу було визначено об’єкти НДР, які диференційовано з поставленими завданнями на І півріччя та успішно виконано. Працівники відділу оперативно реагують на постанови НАПН України, зокрема з реалізації напряму щодо національно-патріотичного та духовного-морального виховання дітей і молоді. Паралельно з виконанням планових науково-дослідних робіт відбувається упровадження результатів поточної НДР, у т.ч. з оприлюдненням наукових результатів у зарубіжних виданнях, що сприяє популяризації діяльності ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на міжнародному рівні. Оперативно здійснюється моніторинг новацій у сфері науки, освіти та культури. Відділ має свій клімат, свої традиції, що позитивно позначається на результатах НДР. Наступний етап роботи – активізація підготовки рукопису практичного посібника «Науково-інформаційна діяльність провідних освітянських бібліотек України».
Серед іншого рішенням вченої ради:
• схвалено зміни до Статуту ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• затверджено Положення про науково-дослідну роботу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• затверджено Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• затверджено Положення про платні послуги в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• затверджено Положення про нагородження працівників ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського;
• рекомендовано до оприлюднення І випуск електронного інформаційно-аналітичного бюлетеня «Аналітичний вісник у сфері освіти й науки».

Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали