НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Ушанування пам’яті Х. Д. Алчевської


Школа імені Христини Алчевської в м. Борзна Анотаційна дошка на школі імені Христини Алчевської, м. Борзна
Світлини: https://www.shukach.com/uk/node/74068

Школа Христини Алчевської в Харкові

Меморіальна дошка Христині Данилівні Алчевській на приміщенні недільної школи в Харкові
Світлини : http://pmu.in.ua/museum_pedagogics/12567/
Благодійний фонд родини Алчевських-Бекетових

У вересні 2020 р. зареєстровано БО “Благодійний фонд родини Алчевських-Бекетових”

У Статуті фонду сказано, зокрема, наступне:

“2.1. Цілями діяльності Організації є здійснення та/або організація здійснення всіх сфер благодійної діяльності, включаючи меценатство, спонсорство та волонтерську діяльність, що незаборонені діючим законодавством України та які не передбачають одержання прибутку, в інтересах суспільства та бенефіціарів, матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги.

2.2. Основними завданнями діяльності Організації є: сприяння розвитку культури та науки, благодійництво, матеріальна допомога та духовна підтримка найбільш нужденних членів суспільства, сприяння розвитку спорту, духовності, патріотизму, соціальної рівності, реалізація благодійних проектів і програм, спрямованих на підтримку та захист громадянських, економічних (матеріальних), соціальних, духовних та інших прав, свобод і потреб”.

https://www.facebook.com/family.
AlchevskyBeketov/

Христина Данилівна Алчевська : до 50-річного ювілею діяльності на ниві народної освіти.

Обкладинка газети «Утро», 20 травня 1912 р.

Віртуальні виставки
Віртуальна виставка  : https://ru.calameo.com/read/00330673454
eac2f71403
Віртуальна виставка «Життя, присвячене добру» : до 180-ї річниці від дня народження Христини Данилівни Алчевської. Ідея: директора НБ ХНУРЕ Т. Б. Грищенко. Автор презентації: зав. сектором НБ ХНУРЕ С. С. Естон : https://lib.nure.ua/storage/app/media/virt/dobr.pdf
На вшанування пам’яті Христини Данилівни Алчевської – українського педагога, прогресивної діячки народної освіти до 170 років від дня народження старшим науковим співробітником Педагогічного музею України Тетяною Руденко підготовлено віртуальну книжкову виставку «Педагогічні погляди і освітня діяльність Христини Данилівни Алчевської» (1841-1920) : http://pmu.in.ua/virtual-exhibitions/педагогічні-погляди-і-освітня-діяльн/
http://pmu.in.ua/news/
На вшанування пам’яті української педагогині, громадської та культурної діячки, засновниці перших недільних шкіл Х. Д. Алчевської (1841–1920) до 180-річчя від дня її народження фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського підготовлено віртуальну книжкову виставку «Христина Данилівна Алчевська – українська педагогиня, діячка народної освіти».  https://dnpb.gov.ua/ua/?exhibitions=28167


Анонси та оголошення

25.02.2024

Щиро вітаємо

ЛОБАНОВСЬКУ ІННУ ГЕОРГІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали