НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Виставка фотографій київського фотохудожника Сергія Мінакова «Час тиші»

07.11.2017

7 листопада 2017 року в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України відкрилася виставка київського фотохудожника Сергія Мінакова «Час тиші».

Краса квітучого лугу. Строкатий килим. Тисячі маленьких квітів, кожна з яких як маленький дивовижний Всесвіт. Ніжний та п’янкий аромат. Тиша. Людина розчиняється у цьому царстві спокою та неспішного життя, відчуваючи безмежну велич Космосу, наповнюючись енергією природи та гармонії. Приєднуйтесь.

Сергій Мінаков  захопився фотографією ще в шкільні роки, коли одержав у подарунок на день народження свій перший фотоапарат «Смена-8М». Від класного керівника він отримав перші уроки фотографії і згодом, після шкільної поїздки до Ленінграду, пройшла його перша персональна виставка фоторобіт.

Захоплення фотографією Сергія Мінакова супроводжувало його все життя: в юні роки автор займався підводною фотографією, а також кінозйомкою в клубі “Атлантида, проте в «невиразні дев’яності» наступила пауза і за 12 років не було зроблено жодного кадру.

За останні 2 десятиліття фотохудожник провів 5 персональних виставок: «Світ квітучого лугу» (2008 р.), «Дотик» (2010 р.), «Ангели Світу» (2014 р.), «Nature» (2015 р.), «Фотоживопис: Aqua» (2016 р.), а також брав участь у трьох колективних виставках: «День Нескінченності» (2009 р.), «Лінія Любові» (2009 р.), «Reflection» (2010 р.).

Окрім фотографії Сергій Мінаков займається викладацькою діяльністю. Після закінчення Київського політехнічного інституту він залишився працювати на кафедрі, займаючись науковими розробками у сфері контролю зварних конструкцій та захистив кандидатську дисертацію. В даний час Сергій Мінаков викладає в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського.

Роботи Сергія Мінакова зберігаються в приватних колекціях у Португалії, Угорщині, ФРН, ОАЕ, Росії, Латвії, Білорусії та України.

2017_11_7-2 2017_11_7-3

Анонси та оголошення

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали