НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду


Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в закладах освіти

image

6 червня 2022 року Міністерство освіти і науки України затвердило Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та Заходи щодо її реалізації до 2025 року (наказ МОН України від 6 червня 2022 р. № 527). Зважаючи на важливість питання в умовах російсько-української війни, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України підготовлено методичний кейс «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в закладах освіти»Пропонуємо ознайомитись з  добіркою актуальних інформаційних ресурсів, в яких висвітлено сучасні підходи до патріотичного виховання, представлено праці відомих українських педагогів, вітчизняний і зарубіжний досвід, а також ресурси Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського. Огляд стане в пригоді науковцям, працівникам органів управління освітою, керівникам освітніх закладів, педагогам, бібліотекарям.


Анонси та оголошення

26.12.2022

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових  посад Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали