НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Всеукраїнський вебінар «Підвищення доступу бібліотечних працівників до цифрових послуг»

27 травня 2022 р.  відбувся Всеукраїнський вебінар «Підвищення доступу бібліотечних працівників до цифрових послуг», організований Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (ІПО КУ) та Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського (ДНПБ України).

Модератор заходу –  Наталія Петрощук, доцент ІПО КУ ім. Бориса Грінченка. У заході взяли участь понад 50 бібліотечних фахівців з  м. Києва та інших регіонів України.

Зі вступним словом до учасників звернулася Оксана Матвійчук, науковий співробітник відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів ДНПБ України. Вона повідомила, що такий спільний захід проведено з ініціативи бібліотечних фахівців та має на меті формування їхньої професійної компетентності.

З ключовою доповіддю  «Інформаційні сервіси та електронні ресурси мережі освітянських бібліотек України» виступила головний бібліотекар відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ України Олена Гончаренко, яка представила огляд первинних та вторинних інформаційних ресурсів провідних освітянських бібліотек. Учасників заходу зацікавила інформація про реалізацію проєкту з поліпшення доступу вразливих груп жінок до цифрових послуг від Академії цифрового розвитку.

Головний бібліограф відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ України Міляуша Лапада у виступі-презентації  «Електронні ресурси ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського на допомогу шкільним бібліотекарям в інформаційному забезпеченні освітнього процесу (Методичний кейс)» зосередила увагу на бібліотечних сервісах і технологіях,  розроблених фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Учасники вебінару висловили щиру подяку організаторам і доповідачам  за актуальний і цікавий захід.

Матеріал підготували
науковий співробітник відділу
науково-освітніх інформаційних
ресурсів ДНПБ України  О. Матвійчук
та  головний бібліотекар відділу науково-методичної,
соціокультурної та міжнародної діяльності
ДНПБ України О. Гончаренко


Анонси та оголошення

26.12.2022

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових  посад Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали