НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Соціально-культурна акція «Читаємо улюблені твори Василя Сухомлинського вголос»

5 лютого 2020 р. Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ) долучилася до святкування Міжнародного дня читання вголос, яке вже протягом одинадцяти років відзначається у 173 країнах світу. Основна мета цього дня – представити читання як спосіб взаємодії з навколишнім світом та можливість передачі своїх емоцій іншій людині за допомогою художнього слова.

У ДНПБ до Всесвітнього дня читання вголос проведено соціально-культурну акцію «Читаємо улюблені твори Василя Сухомлинського вголос», в якій взяли участь вчителі закладів загальної середньої освіти та вихователі позашкільних закладів м. Києва (понад 19 осіб).

Онука видатного українського педагога-гуманіста, наукова співробітниця відділу педагогічного джерелознавства ДНПБ Леся Віталіївна Сухомлинська розповіла присутнім про літературну спадщину видатного педагога й прочитала дві улюблені казки: «Не забувай про джерело» та «Чого у вівці сумні очі». До читання вголос творів із книги В. О. Сухомлинського «Я розповім Вам казку … Філософія для дітей» також долучилися Климович Любов Миколаївна, вчитель школи I–III ступенів № 160 Дарницького району (казка «Всі добрі люди – одна сім’я»); Глотова Наталія Ярославівна, методистка ЗНЗ «Міжнародна українська школа» (казка «Перший день»); Хемчян Ірина Іванівна, завідувачка відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ (казка «Для чого людина живе на світі»).

Цікавою несподіванкою для всіх стала розповідь вчительки НВК «Домінанта» Кушнір Наталії Володимирівни про дружні стосунки її родини з В. О. Сухомлинським.

Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері. Учасники подякували організаторам за гарно проведений час.

Матеріал підготувала завідувач відділу
науково-методичної, соціокультурної
та міжнародної діяльності ДНПБ
І. І. Хемчян


Анонси та оголошення

14.08.2020

Щиро вітаємо

СУХОМЛИНСЬКУ ЛЕСЮ ВІТАЛІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивного настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

30.04.2020

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus та Web of Science. Детальна інформація на сторінці Державної науково-технічної бібліотеки України.

Окрім цього, повідомляємо, що проводиться серія вебінарів українською мовою, присвячених роботі з базою даних Scopus Elsevier та бібліографічним менеджером Mendeley. Детальніше

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали