НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Серпневі педагогічні ради в науковій бібліотеці в контексті Нової української школи

30 серпня 2018 року в читальній залі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України відбулася педагогічна рада на тему «Нова українська школа: перспективи та орієнтири» колективу вчителів спеціалізованої школи № 28 І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням англійської мови.

Відкрила захід директор школи Наталія Миколаївна Охріменко.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Дмитрівна Березівська, привітавши вчителів із початком нового навчального року. Вона зазначила, що цей рік є особливим, оскільки стартує Проект Нової української школи. Директор акцентувала увагу на відзначенні у 2018 році 100-річчя з дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського та заходах, які проводить бібліотека в цьому контексті, інформувала про книжкові виставки, які експонуються в читальній залі та бібліографічні списки, підготовлені фахівцями бібліотеки для проведення Першого уроку. На знак подяки за багаторічну співпрацю ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та спеціалізованої школи № 28 І-ІІІ ступенів м. Києва Л. Д. Березівська передала для шкільної бібліотеки комплект дитячих книг.

Я. М. Ніколаєнко, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення, соціокультурної діяльності та міжнародних зв’язків презентувала книжкові виставки: «Шкільний учитель нового покоління», «Українській школі – якісний підручник», «Форми здобуття освіти: нова редакція Закону “Про освіту”» та ін.

Продовжила педагогічну раду директор Н. М. Охріменко, яка окреслила низку актуальних питань: особливості оцінювання учнів 1-5 класів, аналізу готовності школи до реалізації Концепції Нової української школи, окреслила першочергові дії та завдання тощо.

На завершення заходу вчителі мали змогу детальніше переглянути книжкові виставки та ознайомитися з фондом читальної зали ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

 

Матеріал підготувала
н. с. відділу науково-документного
забезпечення, соціокультурної діяльності
та міжнародних зв’язків
Я. М. Ніколаєнко

30_08_2018_ped_rada_2 30_08_2018_ped_rada_3
30_08_2018_ped_rada_6 30_08_2018_ped_rada_5
30_08_2018_ped_rada_4 30_08_2018_ped_rada_1

Анонси та оголошення

29.05.2024

Щиро вітаємо

МІХНА ОЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали