НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Серпневі педагогічні ради в науковій бібліотеці в контексті Нової української школи

30 серпня 2018 року в читальній залі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України відбулася педагогічна рада на тему «Нова українська школа: перспективи та орієнтири» колективу вчителів спеціалізованої школи № 28 І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням англійської мови.

Відкрила захід директор школи Наталія Миколаївна Охріменко.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Дмитрівна Березівська, привітавши вчителів із початком нового навчального року. Вона зазначила, що цей рік є особливим, оскільки стартує Проект Нової української школи. Директор акцентувала увагу на відзначенні у 2018 році 100-річчя з дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського та заходах, які проводить бібліотека в цьому контексті, інформувала про книжкові виставки, які експонуються в читальній залі та бібліографічні списки, підготовлені фахівцями бібліотеки для проведення Першого уроку. На знак подяки за багаторічну співпрацю ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та спеціалізованої школи № 28 І-ІІІ ступенів м. Києва Л. Д. Березівська передала для шкільної бібліотеки комплект дитячих книг.

Я. М. Ніколаєнко, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення, соціокультурної діяльності та міжнародних зв’язків презентувала книжкові виставки: «Шкільний учитель нового покоління», «Українській школі – якісний підручник», «Форми здобуття освіти: нова редакція Закону “Про освіту”» та ін.

Продовжила педагогічну раду директор Н. М. Охріменко, яка окреслила низку актуальних питань: особливості оцінювання учнів 1-5 класів, аналізу готовності школи до реалізації Концепції Нової української школи, окреслила першочергові дії та завдання тощо.

На завершення заходу вчителі мали змогу детальніше переглянути книжкові виставки та ознайомитися з фондом читальної зали ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

 

Матеріал підготувала
н. с. відділу науково-документного
забезпечення, соціокультурної діяльності
та міжнародних зв’язків
Я. М. Ніколаєнко

30_08_2018_ped_rada_2 30_08_2018_ped_rada_3
30_08_2018_ped_rada_6 30_08_2018_ped_rada_5
30_08_2018_ped_rada_4 30_08_2018_ped_rada_1

Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали