НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського - наукова установа з питань галузевого бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства, інформаційної діяльності, педагогічного джерелознавства, біографістики та історії освіти; національне галузеве книгосховище, всеукраїнський центр із питань бібліотечно-бібліографічного й науково-інформаційного забезпечення спеціалістів у галузі освіти, педагогіки і психології; депозитарій педагогічної та психологічної літератури, галузевий центр міжбібліотечного абонемента (МБА), координаційний, науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України,

Читати далі

Вивчаємо історію крізь призму сьогодення

Новини

20.02.2024

Науково-методологічний семінар (19.02.2024)

19 лютого 2024 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського під керівництвом директора, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України Лариси Березівської у змішаному форматі  відбувся постійно діючий науково-методологічний семінар «Наукова бібліотека та якість сучасної освіти в умовах воєнного стану». Актуальну для сучасних науковців і бібліотечних працівників тему «Використання інструментів Elsevier для ефективної роботи з наукометричною базою даних Scopus» висвітлив у своїй доповіді Андрій Гуралюк,

20.02.2024

Лубенець Тимофій Григорович (1855-1936)

21 лютого виповнюється 169 років від дня народження Тимофія Григоровича Лубенця – українського педагога і діяча народної освіти, фахівця із теорії й методики початкового навчання, дошкільного виховання й освіти дорослих, викладача Першої київської гімназії, директора народних училищ Київської губернії, керівника дослідної трудової школи в Пущі-Водиці.

Інформацію про життя та діяльність Т.Г. Лубенця представлено на сторінці «Лубенець Тимофій Григорович» електронного інформаційно-бібліографічного ресурсу ДНПБ «Видатні педагоги України та світу».

19.02.2024

Манжос Борис Семенович (1891-1938?)

20 лютого виповнюється 133 роки від дня народження Бориса Семеновича Манжоса – українського педагога, теоретика і практика, дидакта, літератора.

Інформацію про життя та діяльність Б.С. Манжоса представлено на сторінці «Манжос Борис Семенович» електронного інформаційно-бібліографічного ресурсу ДНПБ «Видатні педагоги України та світу». Усіх зацікавлених запрошуємо до ознайомлення.

Всі матеріали

Анонси та оголошення

25.02.2024

Щиро вітаємо

ЛОБАНОВСЬКУ ІННУ ГЕОРГІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали