НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського - наукова установа з питань галузевого бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства, інформаційної діяльності, педагогічного джерелознавства, біографістики та історії освіти; національне галузеве книгосховище, всеукраїнський центр із питань бібліотечно-бібліографічного й науково-інформаційного забезпечення спеціалістів у галузі освіти, педагогіки і психології; депозитарій педагогічної та психологічної літератури, галузевий центр міжбібліотечного абонемента (МБА), координаційний, науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України,

Читати далі

Вивчаємо історію крізь призму сьогодення

Новини

11.05.2021

День Європи в Україні

15 травня 2021 р. Україна відзначатиме День Європи, встановлений Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339/2003 «Про День Європи». Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч через карантинні обмеження це свято відзначатиметься в онлайн-форматі. Запрошуємо ознайомитись з цікавими й маловідомими фактами про європейські країни, представленими в онлайн-презентації «Цікава Європа».

Приємного перегляду!

30.04.2021

115 років від дня народження Олексія Микитовича Руська (17(30).03.1906–1964)

До відзначення 115-річчя з дня народження українського педагога, методиста хімії, науковця і керівника освіти О. М. Руська на вебпорталі в інформаційно-бібліографічному ресурсі «Видатні педагоги України та світу» відкрито сторінку «Русько Олексій Микитович (1906–1965)». На сторінці в рубриці «Біографія» розкрито щаблі науково-педагогічної та очільницької кар’єри О. М. Руська, зокрема як ректора Київського та Харківського університетів, Об’єднаного Українського державного університету (створеного на базі обох цих вишів під час Другої світової війни в евакуації у м. 

26.04.2021

Шановні користувачі!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 21 квітня 2021 року № 405 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», відповідно до якої дію карантину продовжено до 30 червня 2021 року.

Всі матеріали

Анонси та оголошення

13.05.2021

Щиро вітаємо

ОСТРУНА КОСТЯНТИНА ЕДУАРДОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивного настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

26.04.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 21 квітня 2021 року № 405 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», відповідно до якої дію карантину продовжено до 30 червня 2021 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали