НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Наукові заходи

Cайт Наукові заходи Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у проекти “Наукові конференції України

Шановні колеги, наукова спільнота!

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України запрошує Вас взяти участь у масових наукових заходах 2023 року. Детальніше буде повідомлено інформаційними листами.

НАУКОВІ, НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНІ ТА
КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ЗАХОДИ
ДНПБ УКРАЇНИ
ІМ. В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО НАПН УКРАЇНИ
НА 2023 РІК
 

1. Всеукраїнський методичний семінар «Шляхи вдосконалення професійних компетентностей бібліотекарів в умовах сьогодення» Київ, квітень
2. VIIІ Всеукраїнський науково-методологічний семінар з історії освіти «Педагогічна біографіка в освітньо-науковому просторі в умовах воєнної доби: нові виклики і завдання»
Інформаційний лист        Програма
Київ,
16 травня
3. Круглий стіл «Науково-методичні засади інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти і педагогіки в умовах воєнного стану» (до Всеукраїнського фестивалю науки)
Інформаційний лист       Програма
Київ,
17 травня
4. Круглий стіл «Ресурси та послуги освітянських бібліотек для розвитку сучасного освітнього середовища в умовах агресії рф» (до Всеукраїнського фестивалю науки)
Інформаційний лист       Програма
Київ,
18 травня
5. Круглий стіл «Формування онлайнових віртуальних колекцій електронних освітніх ресурсів в умовах російської агресії» (до Всеукраїнського фестивалю науки)
Інформаційний лист    Програма
Київ,
17 травня
6. Методичний івент «Базова цифрова грамотність для шкільного бібліотекаря» Київ, травень
7. Науково-методичний  семінар-практикум «Інформаційні ресурси спеціальних бібліотек наукових установ НАПН України в умовах війни» Київ, червень
8. ХІІІ Міжнародні і ХХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Грані особистості педагога у вимірах сьогодення»
Інформаційний лист
Київ,
20 вересня
9. Бібліотечна секція в рамках ХІIІ Міжнародних і XXX Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю» Київ, вересень
10. Круглий стіл «Висвітлення творчого шляху Василя Сухомлинського та інших педагогів у віртуальному просторі – від відтворення образу до творення міфу»
Інформаційний лист      Програма
Київ,
23 жовтня
11. Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» (у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек) Київ, жовтень
12. Всеукраїнський вебінар за підсумками Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» Київ, грудень
13. Освітньо-інформаційний лекторій «Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку освіти й науки» м. Київ
протягом року
14. Бібліотекознавчий лекторій м. Київ
протягом року

Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали