НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Всеукраїнський науково-методичний вебінар «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців»

Цикл вебінарів «Час жити! Інформаційно-методичні практики психологічного супроводу розвитку стресостійкості українців у воєнний і повоєнний періоди»

Модуль 2

Емоційна стабілізація та розвиток навичок керування емоційними станами

Мета модулю: інформаційно-аналітичний і психологічний супровід подолання травми війни та ознайомлення освітян з техніками швидкої емоційної стабілізації.

25 січня 2024 року відділом наукового інформаційно-аналітичного супроводу продовжено роботу циклічного науково-методичного вебінару «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців» та запропоновано слухачам і учасникам другий модуль «Емоційна стабілізація та розвиток навичок керування емоційними станами».

Захід набув значущості ще й в тому векторі, що його проведення відбулося відразу після нещодавньої урочистої дати – Дня Соборності України, у період проживання сумної вехи українського суспільства – воєнного стану нашої країни, спричиненого повномасштабним російським вторгненням. Саме у цей час спостерігається  наднапруженість і нестабільність соціально-психологічного клімату у всіх сферах життя України, що зумовлює соціальну турбулентність науково-освітнього простору та надає кожному громадянину емоційного навантаження.

До участі в організації і проведенні заходу на умовах співпраці з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського (директор Л. Д. Березівська) долучився партнер – Київський міський Будинок Учителя (директор О. І. Стешук). Учасниками другого кроку вебінару також стали освітяни і науковці як міста Києва, так й різних куточків України (зареєстровано понад 160 осіб).

Модерування заходу та презентацію результатів наукових досліджень відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з вивчення колективної травми війни та шляхів подолання її наслідків здійснила старший науковий співробітник відділу, кандидат психологічних наук Олена Мерзлякова. Методист Київського міського Будинку Учителя Олена Луценко запропонувала учасникам для опрацювання психологічні практики швидкого емоційного відновлення.

Учасники вебінару ділились власним досвідом подолання травм війни та обговорювали можливі шляхи винайдення психологічних ресурсів в ці непрості для всіх українців часи.

Отже, «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців» продовжуються!»

Інформаційний лист вебінару за всіма циклами міститься тут.

Інформацію вміщено на каналі відділу в YouTube тут і тут .

Реєстрацію для участі в наступних кроках можна здійснити тут.

 

Інформацію підготувала
провідний науковий співробітник відділу наукового
інформаційно-аналітичного супроводу освіти,
кандидат педагогічних наук, доцент Коваленко Інна Едуардівна


Анонси та оголошення

25.02.2024

Щиро вітаємо

ЛОБАНОВСЬКУ ІННУ ГЕОРГІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали