НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Заходи


Науково-практичний коворкінг «Актуальні кластери інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти»

image

26 жовтня 2023 року за програмою роботи XV Міжнародної виставки “Інноватика в сучасній освіті” відбувся Науково-практичний коворкінг відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ) під егідою Національної академії педагогічних наук УкраїниАктуальні кластери інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти. Тематику обрано на виконання планової теми наукового дослідження “Інформаційно-аналітичний супровід цифрової трансформації освіти і педагогіки: вітчизнаний і зарубіжний досвід”(2023-2025). Модерацію коворкінгу здійcнювала завідувач відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти ДНПБ, кандидат педагогічних наук, старший дослідник Марина Ростока.

(більше…)

Круглий стіл «Висвітлення творчого шляху Василя Сухомлинського та інших педагогів у віртуальному просторі – від відтворення образу до творення міфу»

image

23 жовтня 2023 р. відбулося засідання круглого столу «Висвітлення творчого шляху Василя Сухомлинського та інших педагогів у віртуальному просторі – від відтворення образу до творення міфу» у змішаному форматі – очному та онлайн на платформі Zoom, організоване сектором сухомлиністики відділу педагогічного джерелознавства та біографістики Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ) та Всеукраїнською асоціацією Василя Сухомлинського.

(більше…)

ХІІI Міжнародні та ХХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Грані особистості педагога у вимірах сьогодення» (До 105-ї річниці від дня народження Василя Сухомлинського та 30-річчя проведення всеукраїнських педагогічних читань)

image

20 вересня 2023 р. відбулися ХІІI Міжнародні та ХХХ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Грані особистості педагога у вимірах сьогодення» (До 105-ї річниці від дня народження Василя Сухомлинського та 30-річчя проведення всеукраїнських педагогічних читань), організовані у співпраці Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (далі – ДНПБ), Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського, Рівненського державного гуманітарного університету. Захід проведено у змішаному форматі.

(більше…)

Науково-методичний семінар-практикум «Інформаційні ресурси спеціальних бібліотек наукових установ НАПН України в умовах війни»

image

21 червня 2023 р. ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України (ДНПБ) проведено науково-методичний семінар-практикум «Інформаційні ресурси спеціальних бібліотек наукових установ НАПН України в умовах війни»/

(більше…)

Круглий стіл «Ресурси та послуги освітянських бібліотек для розвитку сучасного освітнього середовища в умовах агресії рф»

image

18 травня 2023 року у рамках Всеукраїнського фестивалю науки – 2023 у змішаному форматі відбувся круглий стіл «Ресурси та послуги освітянських бібліотек для розвитку сучасного освітнього середовища в умовах агресії рф» відповідно до плану НАПН України. Захід організував відділ науково-освітніх інформаційних ресурсів ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ).

(більше…)

Круглий стіл «Формування онлайнових віртуальних колекцій електронних освітніх ресурсів в умовах російської агресії» (до Всеукраїнського фестивалю науки)»

image

17 травня 2003 року відповідно до Плану роботи НАПН України у рамках Всеукраїнського фестивалю науки – 2023 у змішаному форматі відбувся круглий стіл «Формування онлайнових віртуальних колекцій електронних освітніх ресурсів в умовах російської агресії» (до Всеукраїнського фестивалю науки)». Його організатором виступив відділ цифрових технологій і комп'ютерного забезпечення Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.

(більше…)

Круглий стіл «Науково-методичні засади інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти і педагогіки» (до Всеукраїнського фестивалю науки)

image

17 травня 2023 року до Всеукраїнського фестивалю науки у змішаному форматі відбувся круглий стіл «Науково-методичні засади інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти і педагогіки», організований відділом наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського НАПН України на виконання планових завдань констатувального етапу прикладного наукового дослідження «Інформаційно-аналітичний супровід цифрової трансформації освіти і педагогіки: вітчизняний і зарубіжний досвід» (2023‑2025 рр.). У заході взяли участь 70 освітян, науковців, бібліотечних працівників тощо, з них 12 докторів наук, 21 кандидатів наук (докторів філософії), 36 – освітяни із різних куточків України.

(більше…)

VІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція з історії освіти з міжнародною участю «Педагогічна біографіка в освітньо-науковому просторі в умовах воєнної доби: нові виклики і завдання»

image

16 травня 2023 р. відповідно до Плану роботи НАПН України у рамках Всеукраїнського фестивалю науки – 2023 у змішаному форматі відбулася VІІI Всеукраїнська науково-практична конференція з історії освіти з міжнародною участю «Педагогічна біографіка в освітньо-науковому просторі в умовах воєнної доби: нові виклики і завдання».

(більше…)

Електронні освітні ресурси Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського в умовах воєнного стану

image

28 квітня 2023 року у рамках міжнародної віртуальної виставки «Освіта та кар’єра» на платформі Google Meet відбувся вебінар «Електронні освітні ресурси Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського в умовах воєнного стану», організований ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України. У роботі вебінару взяли участь понад 50 наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, бібліотечних працівників закладів освіти.

(більше…)

Методичний семінар «Шляхи вдосконалення професійних компетентностей бібліотекарів в умовах сьогодення»

image

26 квітня 2023 року  в онлайн форматі відбувся методичний семінар  «Шляхи вдосконалення професійних компетентностей бібліотекарів в умовах сьогодення», організований ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України. У заході взяли участь понад 70 бібліотечних працівників закладів освіти.

(більше…)


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали