НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Інтеграція бібліотеки з закладами освіти

28 вересня 2016 р. у ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України відбувся звіт про практику студентів-магістрантів кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету.

Студенти звітували про результати застосування інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема мультимедійних, у практичній діяльності бібліотеки: створення відео- та фотопрезентацій на платформі WordPress, розроблення логотипу бібліотеки у форматі 3D, оцифрування рідкісних видань та створення електронних книг, додрукарської підготовки рукопису наукових видань тощо.

У свою чергу під час проходження практики в бібліотеці студенти ознайомилися з напрямами діяльності ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України та основами системи автоматизації бібліотек, здійснюваної на платформі САБ ІРБІС64.


Анонси та оголошення

02.08.2022

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Будівлі й класні кімнати в школі Василя Сухомлинського крізь призму історії та сьогодення української освіти».

Захід відбудеться 26 жовтня 2022 р. в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України в онлайн-форматі. Початок роботи о 14:00.

Інформаційний лист

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали