НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Цикл вебінарів для шкільних бібліотекарів

Із 26 до 28 січня 2021 р.  Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ) спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти  Київського університету імені Бориса Грінченка (далі – ІППО) в онлайн-режимі було проведено 3 вебінари для шкільних бібліотекарів м. Києва.

У заходах взяли участь 140 фахівців. Вебінари проходили в формі тематичних занять, що були присвячені розгляду таких тем: «Роль бібліотеки в Новій українській школі», «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей», «Соціокультурна діяльність шкільної бібліотеки». Модерувала захід доцент кафедри освітнього лідерства ІППО, кандидат педагогічних наук О. Матвійчук.  Експертом виступила завідувач відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ І. Хемчян.
О. Матвійчук ознайомила учасників вебінарів  з нормативними документами, що регулюють діяльність шкільних бібліотек, розкрила інноваційні підходи до організації їх роботи в Новій українській школі, презентувала кращий зарубіжний та вітчизняний досвід роботи шкільних бібліотек, представила огляд актуальних інтернет-ресурсів за тематикою вебінарів.
І. Хемчян розповіла про діяльність ДНПБ щодо науково-методичного забезпечення функціонування шкільних бібліотек, про ресурси, розміщені на вебпорталі бібліотеки в рубриці «Бібліотечному фахівцю». У виступах експерт акцентувала щодо реалізації сучасної моделі шкільної бібліотеки, організації багатофункціонального бібліотечного простору,  використанні кращих практик залучення учнів до читання, застосуванні інформаційно-комунікативних технологій в соціокультурній діяльності, розвитку професійної майстерності та творчого потенціалу. Знання, отримані шкільними бібліотекарами в процесі навчання, сприятимуть  удосконаленню фахових навичок, підвищенню загальноосвітнього рівня, набуттю нових практичних умінь, розвитку інноваційного мислення, прагненню до професійного розвитку. Матеріали занять будуть розміщені на веб порталі ДНПБ (рубрика «Дистанційна самоосвіта бібліотекарів»), а також на каналі YouTube ІППО КУ ім. Бориса Грінченка.

Матеріал підготувала
завідувач відділу науково-методичної,
соціокультурної та міжнародної діяльності
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського
 І. І. Хемчян


Анонси та оголошення

24.02.2021

Шановні користувачі!

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України з 22.02.2021 по 20.04.2021 надає тестовий доступ до бази даних „BSCO-CEEAS. (Central & Eastern European Academic Source). Це регіональна (наукова і професійна періодика центральної та східної Європи) універсальна за тематикою БД. Доступ надається через пошукові інтерфейси EBSCOhost та EBSCO Discovery Service.

Додаткова інформація доступна за посиланням https://informatio.moodlecloud.com/course/view.php?id=6 та на інформаційному порталі EBSCO.

07.02.2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «До 30-річчя Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського (пам’яті О. Я. Савченко присвячується)», що організовує Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України та Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського. Захід відбудеться 24 березня 2021 року в онлайн-форматі, початок роботи о 14:00.

Детальніше: Інформлист.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали