НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Ушанування пам’яті Олени Пчілки

29 червня 2011 року в Луцьку перед приміщенням Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки з нагоди 162-ї річниці з дня народження письменниці урочисто відкрили перший в Україні пам’ятник Олени Пчілки – бронзове погруддя письменниці.

Ідею спорудження погруддя підтримав голова облдержадміністрації Борис Клімчук. Саме він ще у лютому 1999 року мав зустріч із відомим українським скульптором, заслуженим художником України Миколою Обизюком і письменником Петром Махом, на якій домовились про увічнення пам’яті Олени Пчілки в обласному центрі. У 1999 році відомий скульптор зробив погруддя з гіпсу.

Спорудження пам’ятника відбувалося виключно за благодійні кошти. Всього було зібрано близько 91 тис. грн.

Перший в Україні пам’ятник Олени Пчілки
(м. Луцьк)

Погруддя Олени Пчілки з гіпсу

Будинок культури та пам’ятник М.Драгоманову, Лесі Українки, Олені Пчілки
(м. Гадяч, Полтавська обл.)

Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали