НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Дарунок шкільним бібліотекам

Читання в роки дитинства – це насамперед
виховання серця, дотик людського благородства
до сокровенних куточків дитячої душі 

В. О. Сухомлинський

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з видавництвом „Грані-Т” до Дня знань і Всеукраїнського дня бібліотек провела благодійну акцію з безкоштовного поповнення фондів бібліотек закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти. Цей захід також приурочений до 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського, чиє ім’я з гордістю носить бібліотека. „Людина, для якої книжка вже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою й спустошеною”, – писав Василь Сухомлинський.

Для проведення акції видавництво передало до обмінного фонду ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського понад 3000 примірників 120 назв книжок, об’єднаних у серії: „Абетка”, „Книготерапія”, „Дитяча іронічна поезія”, „Життя видатних дітей”, „Золотий лелека”, „Українські народні казки з вузликами”„Сучасна дитяча поезія”, „Сучасна дитяча проза”, „Українська майстерня фантастики” тощо.

Найактивніше до акції долучилися шкільні бібліотеки Житомирщини, Київщини, Кіровоградщини, Миколаївщини, Одещини, Херсонщини, Закарпаття. Загалом до 48 закладів дошкільної освіти, шкіл, гімназій, ПТНЗ, а також Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки та Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва передано понад 2800 примірників книжок.

Справжнім святом для вихованців спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 5 ім. Я. П. Батюка, в якій навчаються діти з особливими освітніми потребами, стали відвідини завідувачів відділів нашої бібліотеки Лобановської Інни Георгіївни та Хемчян Ірини Іванівни, які подарували комплект книжок від видавництва „Грані-Т” і твори Василя Сухомлинського, серед яких відома в усьому світі книжка „Серце віддаю дітям”, 50-річчя з дня виходу якої відзначили цьогоріч.

Приємно нам чути вдячні слова та отримувати листи-подяки за свою роботу, а ще приємніше нести радість до маленьких сердець юних читачів через гарну книжку.

Матеріал підготувала
завідувач сектору наукового комплектування
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського
Л. М. Бондар,

2018.10.20-2 2018.10.20-3
2018.10.20-4 2018.10.20-5
2018.10.20-6 2018.10.20-8
2018.10.20-7 2018.10.20-9

Анонси та оголошення

31.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ГАЙДУК ВАЛЕНТИНУ ГРИГОРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали