НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Методичний івент «Цифрова медіагігієна та медіабезпека бібліотекарів в умовах війни та повоєнної відбудови»

07.06.2024

6 червня 2024 року в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі ДНПБ) проведено методичний івент «Цифрова медіагігієна та медіабезпека бібліотекарів в умовах війни та повоєнної відбудови» для слухачів курсів підвищення кваліфікації Київського столичного університету Бориса Грінченка.

Спікерами заходу  Оленою ГОНЧАРЕНКО, завідувач відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ («Інформаційна безпека дітей під час війни»та  Оксаною МАТВІЙЧУК, кандидат педагогічних наук, науковий співробітник відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів ДНПБ («Гейміфікації в освітньому середовищі») презентовано інформаційні матеріали щодо правил безпечного користування інтернетом, інформаційної гігієни та медіаграмотності, а також представлено електронні ресурси з елементами гри для стимулювання мотивації та залучення учнів до навчання.

Головний бібліограф відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ Міляуша ЛАПАДА провела оглядову екскурсію бібліотекою для курсистів, розповіла про історію створення та розвитку бібліотеки, ознайомила з музейною експозицією. Слухачі відвідали кімнату-музей рідкісної книги, де завідувач відділу зберігання фонду та обслуговування користувачів ДНПБ Оксана БОНДАРЧУК прочитала лекцію «Рідкісні видання у фонді ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського як об’єкт національного культурного надбання України». Науковий співробітник сектору сухомлиністики відділу педагогічного джерелознавства та біографістики, доктор філософії (PhD) Леся СУХОМЛИНСЬКА розповіла про роботу читального залу Фонду В. О. Сухомлинського ДНПБ і представила нові наукові видання та онлайн-проєкти. Головний бібліотекар відділу організації фонду та обслуговування користувачів Людмила СІДЛЯРЕНКО ознайомила курсистів із можливостями електронного каталогу ДНПБ та онлайн послугами ДНПБ.

Захід пройшов у жвавій невимушеній атмосфері й залишив позитивні емоції у слухачів, які висловили щиру вдячність бібліотечним фахівцям за цікавий, пізнавальний захід.

Підготувала Олена ГОНЧАРЕНКО


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

08.02.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали