«За казкою до Василя Сухомлинського» (01.06.16)

До Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2016 року в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (вул. Берлинського, 9) у рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді було проведено літературні читання «За казкою до Василя Сухомлинського» для вихованців дошкільного навчального закладу № 428 м. Києва.
Кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник сектору обслуговування Л. М. Заліток розповіла дітям про В. О. Сухомлинського та ознайомила їх із казками, що спрямовані на виховання любові до рідної землі, народу й Батьківщини, а саме: «Бо за морем – чужина», «Сонце заходить», «Лелеки прилетіли», «Незнищений камінь». Дітям було зачитано низку казок, присвячених темі виховання любові до матері, серед них: «Материне поле», «Чотири вітри і материнське горе», «Найласкавіші руки», «Моя мама пахне хлібом», «Сива волосинка», «Кашу варила, діток годувала», «Материнське щастя», «Забула», «Гавеня та Соловей», «Сім дочок» і багато інших. Також на заході було представлено твори В. Сухомлинського, де порушується питання почуття гідності, поважного ставлення до воїнів, які загинули під час Другої світової війни, зокрема: «Чий родич дідусь», «Дідусів пояс», «Чарівний мак».
Діти із захопленням слухали казки Василя Сухомлинського та спробували самостійно складати казку. Цікавим, захоплюючим доповненням стало колективне читання казок В. Сухомлинського та обговорення їх.
|
|
Анонси та оголошення
21.05.2022

Шановні науковці!
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем науки!
Сьогодні ви – воїни наукового фронту. Ваша невтомна творча праця є надійним плацдармом для захисту й розвитку держави, зміцнення її авторитету на міжнародній арені.
Тож щиро бажаємо вам насамперед миру, міцного здоров’я, жаги пізнання нового та незвіданого, натхнення й завзяття.
Нехай ваше життя завжди буде наповнене радістю відкриттів і звершень на науковій ниві задля перемоги й світлого майбутнього України!
З повагою колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та директор, д-р пед. наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська