Всеукраїнський науково-методичний вебінар «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців»
Цикл вебінарів «Час жити! Інформаційно-методичні практики психологічного супроводу розвитку стресостійкості українців у воєнний і повоєнний періоди»
Модуль 2
Емоційна стабілізація та розвиток навичок керування емоційними станами
Мета модулю: інформаційно-аналітичний і психологічний супровід подолання травми війни та ознайомлення освітян з техніками швидкої емоційної стабілізації.
25 січня 2024 року відділом наукового інформаційно-аналітичного супроводу продовжено роботу циклічного науково-методичного вебінару «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців» та запропоновано слухачам і учасникам другий модуль «Емоційна стабілізація та розвиток навичок керування емоційними станами».
Захід набув значущості ще й в тому векторі, що його проведення відбулося відразу після нещодавньої урочистої дати – Дня Соборності України, у період проживання сумної вехи українського суспільства – воєнного стану нашої країни, спричиненого повномасштабним російським вторгненням. Саме у цей час спостерігається наднапруженість і нестабільність соціально-психологічного клімату у всіх сферах життя України, що зумовлює соціальну турбулентність науково-освітнього простору та надає кожному громадянину емоційного навантаження.
До участі в організації і проведенні заходу на умовах співпраці з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського (директор Л. Д. Березівська) долучився партнер – Київський міський Будинок Учителя (директор О. І. Стешук). Учасниками другого кроку вебінару також стали освітяни і науковці як міста Києва, так й різних куточків України (зареєстровано понад 160 осіб).
Модерування заходу та презентацію результатів наукових досліджень відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з вивчення колективної травми війни та шляхів подолання її наслідків здійснила старший науковий співробітник відділу, кандидат психологічних наук Олена Мерзлякова. Методист Київського міського Будинку Учителя Олена Луценко запропонувала учасникам для опрацювання психологічні практики швидкого емоційного відновлення.
Учасники вебінару ділились власним досвідом подолання травм війни та обговорювали можливі шляхи винайдення психологічних ресурсів в ці непрості для всіх українців часи.
Отже, «12 кроків розвитку психологічної стійкості українців» продовжуються!»
Інформаційний лист вебінару за всіма циклами міститься тут.
Інформацію вміщено на каналі відділу в YouTube тут і тут .
Реєстрацію для участі в наступних кроках можна здійснити тут.
Інформацію підготувала
провідний науковий співробітник відділу наукового
інформаційно-аналітичного супроводу освіти,
кандидат педагогічних наук, доцент Коваленко Інна Едуардівна
Анонси та оголошення
01.09.2024
Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...
01.09.2024
Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної наукової посади вченого секретаря Детальніше...