НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Діяльність Пункту європейської інформації в ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського

18.10.2017

18 жовтня 2017 р. в рамках діяльності Пункту європейської інформації, що функціонує в ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського НАПН України за підтримки міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» відбулася зустріч зі студентами Київського університету імені Бориса Грінченка.

Науковий співробітник сектору обслуговування, соціокультурних комунікацій і міжнародної діяльності Я. М. Ніколаєнко ознайомила студентів-філологів з проектом Британської Ради в Україні «Бібліотека Тисячоліття», метою якого є встановлення міцних партнерських зв’язків у світовому масштабі заради поліпшення міжнародного взаєморозуміння. У рамках проекту було надіслано понад 1 500 комплектів книг із серії «Бібліотека Тисячоліття» в різні навчальні заклади і бібліотеки у більш ніж 60 країн світу. ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського однією з перших бібліотек в Україні також отримала повний комплект видань, що складає 250 томів.

«Бібліотека Тисячоліття» містить 15 000 чудових взірців класичної літератури, поданих англійською мовою, а також традиційну англійську літературу всіх періодів. Видавці об`єднали в серії визначні пам’ятки людської мудрості серед яких “Індуістські манускрипти”, “Коран”, “Старий Заповіт”, “Новий Заповіт”, “Арабські ночі”, “Молитовник”, “Мабіногіон”. В комплекті представлено також античну літературу (давньогрецьку, грецьку та римську), англійську, американську, німецьку, австрійську, датську, чеську, аргентинську, латиноамериканську, італійську, японську, китайську та слов’янську.

Книги з “Бібліотеки Тисячоліття” різноманітні за тематикою. Крім художніх творів, серії складають філософські, релігійні, політичні, економічні, історичні, феміністичні та мистецькі видання. Запропонований спектр творів дає можливість побачити літературну панораму тисячоліття. Ці видання користуються надзвичайною популярністю серед науковців, викладачів та вчителів англійської мови, студентів вищих навчальних закладів, бібліотечних працівників.

Ознайомитися з «Бібліотекою Тисячоліття» може будь-який зареєстрований читач ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

Матеріал підготували
наукові співробітники
сектору обслуговування,
соціокультурних комунікацій і
міжнародної діяльності
Я. Н. Ніколаєнко та С. М. Глазунова


Анонси та оголошення

12.03.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо на відкриття та до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «Школа інформаційно-аналітичного супроводу освіти з питань збереження психічного здоров’я в умовах воєнного стану та глобальної цифрової трансформації суспільства» (включено до програми Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти, 2024» та до програми Шостого Міжнародного науково-практичного Web-форуму «FORUM SOIS, 2024 : Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя») 27 березня 2024 року 15:30–17:00

Інформаційний лист

Програма

Зразок оформлення тез

12.03.2024

Шановні колеги, науковці, педагоги, освітяни! Запрошуємо до участі!

6й Міжнародний науково-практичний WEBфорум «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя (Forum SOIS, 2024)», 26-29 березня 2024 року

Інформаційний лист

Спікери форуму

Реєстрація

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали