НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Діяльність Пункту європейської інформації в ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського

30 січня 2018 року до Пункту європейської інформації, що функціонує в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, у рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми ЄС Еразмус+ (Жан Моне) завітали педагоги-організатори київських шкіл.

pei_2018_02_01Освітяни ознайомились з книжковою виставкою: «Освіта в Європі», яка експонується в читальному залі, енциклопедичними й довідковими виданнями європейськими мовами, а також  з проектом Британської Ради в Україні «Бібліотека Тисячоліття», що містить науково-популярні та художні твори класичної літератури англійською мовою.  Координатор пункту, науковий співробітник сектору соціокультурних комунікацій і міжнародних зв’язків  Я. М. Ніколаєнко провела презентацію на тему  «Поширення академічної доброчесності серед школярів», оскільки впровадження академічної доброчесності є однією з засад державної політики у сфері освіти та принципом освітньої діяльності, визначених у новому Законі України «Про освіту».

Матеріал підготували
наукові співробітники
сектору соціокультурних комунікацій і
міжнародних зв’язків
Я. М. Ніколаєнко  та С. М. Глазунова


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали