НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Діяльність Пункту європейської інформації в ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського

30 січня 2018 року до Пункту європейської інформації, що функціонує в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, у рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми ЄС Еразмус+ (Жан Моне) завітали педагоги-організатори київських шкіл.

pei_2018_02_01Освітяни ознайомились з книжковою виставкою: «Освіта в Європі», яка експонується в читальному залі, енциклопедичними й довідковими виданнями європейськими мовами, а також  з проектом Британської Ради в Україні «Бібліотека Тисячоліття», що містить науково-популярні та художні твори класичної літератури англійською мовою.  Координатор пункту, науковий співробітник сектору соціокультурних комунікацій і міжнародних зв’язків  Я. М. Ніколаєнко провела презентацію на тему  «Поширення академічної доброчесності серед школярів», оскільки впровадження академічної доброчесності є однією з засад державної політики у сфері освіти та принципом освітньої діяльності, визначених у новому Законі України «Про освіту».

Матеріал підготували
наукові співробітники
сектору соціокультурних комунікацій і
міжнародних зв’язків
Я. М. Ніколаєнко  та С. М. Глазунова


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали