НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Освіта в країнах ЄС: початкова освіта у Франції

24 січня 2018 року слухачі курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка вчителі київських шкіл відвідали Пункт європейської інформації, що функціонує в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, у рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми ЄС Еразмус+ (Жан Моне).

Координатор пункту, науковий співробітник сектору соціокультурних комунікацій і міжнародних зв’язків  Я. М. Ніколаєнко провела презентацію на тему: «Освіта в країнах ЄС: початкова освіта у Франції». Вчителі ознайомилися із завданнями французької початкової школи, змістом навчальних планів, з особливостями організації початкової освіти, зокрема з освітніми циклами, а також методами шкільної освіти.

Основним завданням початкової школи Французької Республіки є: дати дітям ключі від знань і навчити їх, як інтегруватися в суспільство, в якому вони зростають. Департамент освіти Франції прагне сформувати в учнів такі основні компетенції: володіння французькою мовою, практика іноземної мови, основні компоненти математики та науково-технічної культури, освоєння інформаційно-комунікаційних технологій, гуманістична культура, соціальні та громадянські навички.

Початкова освіта триває  у Франції 5 років і розділена на 2 навчальних цикли. В кінці кожного циклу проводиться діагностичне тестування для оцінки успішності набуття базових навичок для того, щоб допомогти вчителям виявити труднощі в учнів і надати їм відповідну підтримку.

Сьогодні обов’язкова шкільна освіта є безкоштовною в державних школах Франції.

Матеріал підготувала
науковий співробітник
сектору соціокультурних комунікацій і
міжнародних зв’язків
С. М. Глазунова

20180124-2 20180124-1

Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали