НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Імідж-каталог

Імідж-каталог (ІК) – це складова інформаційно-пошукової системи бібліотеки. Він представлений у вигляді електронних копій карткових абеткових каталогів
Імідж-каталог складається з таких підкаталогів:

  • Центрального абеткового каталогу документів українською й російською мовами (містить бібліографічні записи на книги, брошури, альбоми, атласи, а також інші документи українською й російською мовами, що опрацьовуються як книги, не відображаються в інших спеціальних катало­гах і зберігаються в центральному книгосхо­вищі та у філії (з 2000 р.) незалежно від того, на яких носіях інформації вони представлені)
  • Абеткового каталогу документів іноземними мовами (містить бібліографічні записи книг, брошур, альбомів, атласів, а також інших документів іноземними мовами, що опрацьовуються як книги. Складається з рядів, організованих за графікою (кирилиця й латиниця) без поділу на мови)
  • Абеткового каталогу філії 1 (містить бібліографічні записи на книги, брошури, альбоми, атласи, а також інші документи українською й російською мовами, що опрацьовуються як книги, і зберігаються у філії (вул.. Володимирська, 57) незалежно від того, на яких носіях інформації вони представлені)

В ІК представлено лише основні картки (на першого автора або назву твору, якщо авторів більше трьох)
ІК не містить відомості про такі спеціальні види документів, як дисертації та автореферати дисертацій
ІК дозволяє здійснювати пошук та замовлення документів, не відображених в електронному каталозі
ІК не поповнюється новими надходженнями. Інформація про них, незалежно від року видання, відображається винятково в електронному каталозі. Останнє поповнення карткових каталогів, що знайшло своє відображення в ІК, здійснено в серпні 2013 р.
Пошук в імідж-каталозі, як і в будь-якому картковому каталозі, здійснюється за роздільниками, у межах роздільника – методом послідовного перегляду карток натисканням на їхнє зображення праворуч або ліворуч від роздільника

 


Анонси та оголошення

28.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ПРОЦЕНКО ГАННУ ВОЛОДИМИРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали