Електронний каталог
Обсяг на 01.01.2021 року – 443 190 бібліографічних записів.
Заснований у 2003 році.
Є складовою частиною «Системи каталогів і картотек ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського». Працює в режимі реального часу та надається користувачам цілодобово. Поєднує в собі функції абеткового, систематичного і предметного каталогів. Див. Електронна бібліотека.
Розкриває склад і зміст документів різними мовами, які складають фонд Бібліотеки, незалежно від того, на яких носіях інформації (друкованих, аудіовізуальних, електронних тощо) вони представлені. Слугує для забезпечення вільного доступу до фондів Бібліотеки і реалізації багатоаспектного пошуку інформації. Складається з окремих баз даних, організованих за видами відображуваних документів або тематикою. Для індексування документів застосовано інформаційно-пошукові мови: Універсальна десяткова класифікація (УДК), предметизаційна ІПМ, координаційне індексування.
Організують і ведуть відділи, що формують окремі бази даних ЕК.
– база даних «Періодика»;
Паспорт характеристика бази даних «Періодика»
Паспорт характеристика бази даних «Книги»
– база даних «Рідкісні книги»;
– база даних «Галузева реферативна база»;
– база даних «Бібліотечна справа»;
– база даних «Сухомлиністика» ;
– зведена база даних періодичних видань, що передплачують освітянські бібліотеки України, зокрема ДНПБ, бібліотеки установ НАПН України та ВНЗ III-IV р. а. пед. профілю;
– зведена база даних дисертацій з питань освіти, педагогіки та психології.
Анонси та оголошення
22.01.2025
Щиро вітаємо
РОКИТЬКА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА
Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця, щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!
Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська14.01.2025
Шановні колеги!
Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського спільно з КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» запрошує до участі у всеукраїнському науково-практичному семінарі «Проблеми сучасного словникарства», який відбудеться 5 лютого 2025 року у м. Кропивницький на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського. Детальна інформація в інформаційному листі.