НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 22.08.2024

22 серпня 2024 р. відбулося позачергове розширене засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, що розпочалося відзначенням 33-ї річниці Незалежності України й вшануванням пам’яті загиблих за цілісність і свободу нашої держави. Питання, що розглянуто першим – «Про відзначення 33-ї річниці Незалежності України і завдання ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського на сучасному етапі державотворення».

З вітальним словом до колективу звернулася директор ДНПБ Лариса Березівська. У проникливій і мотивуючій промові лідера колективу –переконливі свідчення виконання науковою установою своєї місії, подяка за за натхненну і самовіддану працю, стійкість і мужність у складних умовах, невпинна віра в Перемогу над російським загарбником, вітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України (доповідь).

З тематичними доповідями виступили т.в.о. заступника директора з наукової роботи Лариса  ПономаренкоЕкспозиційно-виставкова діяльність ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, присвячена Незалежній України (1999–2024 рр.»), Андрій Гуралюк, завідувач відділу цифрових технологій і комп’ютерного забезпечення («Цифрова колекція «Вчені НАПН України» в реаліях сьогодення: до 33-ї річниці Незалежності України»). Член ради молодих вчених ДНПБ, провідний бібліотекар відділу зберігання фонду та обслуговування користувачів Ангеліна Жигалюк представила віртуальну й традиційну виставки «Деколонізація української історії та культури». У цьому контексті Лариса Березівська презентувала і передала до бібліотечного фонду ДНПБ авторську хрестоматію «Педагогічний дискурс про реформування загальної середньої освіти в Україні (ХХ – початок ХХІ ст.)».

З нагоди 33-ї річниці Незалежності України під час урочистої частини відбулося нагородження співробітників Почесними Грамотами, Грамотами і Подяками ДНПБ за плідну працю, вагомий внесок у розвиток наукової установи.

Надихаючою складовою засідання стало відеопривітання, підготовлене співробітниками відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності (відеопривітання).

Вчена рада відзначила, що 24 серпня ‒ це знакова дата в календарі для кожного свідомого українця, для кожної родини, професійної спільноти, а особливо під час війни. У контексті важливої ролі НАПН України у розбудові незалежності України, її освіти і науки, ДНПБ системно реалізує свою місію – формування галузевого сегмента національного інформаційного простору й сприяння побудові суспільства знань.

Учасники урочистого засідання вченої ради висловили непохитну впевненість у неодмінній перемозі українського народу і зазначили, що вбачають найперший і найважливіший обов’язок працівників бібліотеки в тому, щоб своєю самовідданою працею на інформаційному освітньо-науковому фронті цю перемогу наближати.

Інформацію підготувала
заступник директора з наукової роботи
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського
Ганна Романова

 


Анонси та оголошення

01.09.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної)  Детальніше...

01.09.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної наукової посади вченого секретаря Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали