НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

ІНТЕГРАЦІЯ БІБЛІОТЕКИ З ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ

20.10.2023

11 жовтня 2023 року до Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (далі ДНПБ) завітали учні 7-А класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 135 Шевченківського району міста Києва на чолі з класним керівником Іриною ЛЮДОВИК.

Захід організовано відділом науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ (завідувач Олена  ГОНЧАРЕНКО).

Гості відвідали Кімнату-музей рідкісної книги, де їм провела екскурсію завідувач відділу зберігання фонду та обслуговування користувачів ДНПБ  пані Оксана Бондарчук, та побачили  саму маленьку і саму велику книги колекції. Далі учні побували на виставці «Країна Здійснення Мрій», яка представлена в бібліотеці  в рамках партнерського проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій».

Згодом учасники заходу завітали на авторський майстер-клас із пластилінографії «Дерево Життя України», який провела  Наталія Веселицька, старший науковий співробітник Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського, автор Всеукраїнського проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій», керівник-методист мистецької студії «Краплинки» ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва, автор книги «Родовід Ластиків». Діти з великим натхненням взялися до роботи й створили неповторні  та унікальні роботи, які стали частинкою САДУ ДЕРЕВ ЖИТТЯ УКРАЇНИ, започаткованого  в рамках  акції «Дерево життя України».

Враженнями від подорожі до ДНПБ учні поділилися в відеоролику, який народився після заходу і в коментарі: «Дякуємо за просвітлений настрій, чудові враження, незабутню зустріч!».

Інформацію підготувала
Олена ГОНЧАРЕНКО


Анонси та оголошення

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…

20.06.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали