НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

АКЦІЯ «ДЕРЕВО ЖИТТЯ УКРАЇНИ»

18.10.2023

Вельмишановна громадо!
Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В. О. Сухомлинського спільно з партнерами: Київським літературно-меморіальним музеєм Максима Рильського, Централізованою бібліотечною системою Голосіївського району м. Києва та Центром духовного розвитку та творчої ініціативи “ГАРМОНІЯ” Київського обласного центру гуманної педагогіки запрошують узяти участь в АКЦІЇ “ДЕРЕВО ЖИТТЯ УКРАЇНИ”, яка проводиться в рамках Всеукраїнського мистецького проєкту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”
Умови участі


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали