НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Обмінний фонд

Обмінний фонд Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського засновано у 2000 р. із метою формування власного інформаційного ресурсу та поповнення фондів насамперед освітянських бібліотек, а також бібліотек інших систем і відомств. Це здійснюється через безкоштовний обмін і перерозподіл документів.

Обмінний фонд є універсальним за своїм змістом. Його сформовано з дублетних і непрофільних документів, що надійшли до бібліотеки з різних джерел, дарунків від приватних осіб, установ, організацій, власних видань книгозбірні, дублетних документів, вилучених з основного фонду тощо.

Обсяг фонду – близько 5 тис. примірників документів з багатьох галузей знань суспільної, гуманітарної, технічної, медичної, сільськогосподарської та іншої тематики. Серед них наукові, науково-популярні, навчальні, довідкові, літературно-художні видання. Це книжки, брошури, серіальні, картографічні, нотні, образотворчі видання.

Широкий репертуар літератури, що пропонується освітянським бібліотекам для поповнення своїх фондів, містить:

  • „Наукові праці Державної науково-педагогічної бібліотеки України  імені В. О. Сухомлинського” (вип. 1, 2, 3, 4);
  • бібліографічні покажчики з серії „Видатні педагоги світу”:
  • „Ідеї К. Д. Ушинського в контексті сучасної педагогічної освіти та науки: 1991–2010 рр.”;
  • „Софія Русова – педагог, державний діяч, просвітитель”;
  • „Микола Іванович Пирогов – видатний хірург, педагог і громадський діяч”;
  • „В. О. Сухомлинський. Біобібліографія: 2008–2013 рр.”;
  • „Сава Христофорович Чавдаров”;
  • „Яків Феофанович Чепіга-Зеленкевич – видатний педагог, психолог, громадський діяч”.

Каталоги:

  • Підручники і навчальні посібники (1748–1917 рр.) з фондів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського для початкових і середніх навчальних закладів (2005)
  • Підручники і навчальні посібники з гуманітарних дисциплін для початкових і середніх навчальних закладів (1918–1945 рр.) з фондів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (2014)
  • Журнали психолого-педагогічної тематики ХІХ–ХХ ст. з фондів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (2009)

Докладніше ознайомитися з пропозиціями обмінного фонду й дібрати потрібне можна за адресою: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9.

Відповідальна – головний бібліотекар Гулак Валентина Миколаївна (тел. 095-500-00-04)

Контакти

telephone Телефон: 380 (44) 467-22-14
email E-mail: ofdnpb@i.ua

Анонси та оголошення

18.09.2024

Щиро вітаємо

ШОЛОХОВУ НАТАЛІЮ ЄВГЕНІВНУ

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

09.09.2024

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Газета як джерело вивчення епістолярної спадщини В. Сухомлинського».

Захід відбудеться 3 жовтня 2024 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі (онлайн і офлайн). Початок роботи об 11:00Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали