НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Міжнародний день безпечного інтернету «Разом для найкращого інтернету»

11 лютого 2020 р. Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України (далі ДНПБ) долучилася до відзначення Дня безпечного інтернету (Safer Internet Day) – міжнародної календарної події, започаткованої у 2004 р. за сприяння європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe.

У 2020 р. День безпечного інтернету проходить під гаслом «Разом для найкращого інтернету». ДНПБ зареєструвалася на сайті Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні для отримання відкритого цифрового бейджу «Організатор заходів до Дня безпечного Інтернету 2020» і проводить 5–17 лютого тиждень інформаційно-просвітницьких заходів для вчителів, вихователів та бібліотекарів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти.

Зокрема, організовує лекційні заняття «Шлях до безпеки в Інтернеті», «Навчання учнів основам Інтернет-безпеки в шкільних бібліотеках» та здійснює консультування з питань безпеки в мережі Інтернет.

Для учасників заходів підготовлено роздатковий матеріал: плакати-пам’ятки, інструкцію для зменшення інтернет-залежності, рекомендаційний бібліографічний список тощо. На вебпорталі ДНПБ відкрито рубрику «Інтернет-безпека», у якій розміщено презентацію «Електронні інформаційні ресурси з питань інтернет-безпеки». Проведені заходи сприятимуть розвитку інформаційно-цифрового суспільства, просуванню культури й безпеки користування мережею інтернет.

Матеріал підготувала
завідувачка відділу науково-методичної,
соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ
І. І. Хемчян


Анонси та оголошення

29.09.2022

flowers9

Щиро вітаємо

СУХОМЛИНСЬКУ ОЛЬГУ ВАСИЛІВНУ

та

ХИБНИК ІРИНУ СОЛОМОНІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

22.09.2022

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Будівлі й класні кімнати в школі Василя Сухомлинського крізь призму історії та сьогодення української освіти».

Захід відбудеться 26 жовтня 2022 р. в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України в онлайн-форматі. Початок роботи о 14:00.

Інформаційний лист
Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали