НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Презентація виставки Йосипа Осташинського “Архітектура в мініатюрі”

До Всеукраїнського дня бібліотек

24 вересня в рамках заходів з нагоди відзначення ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК відбулася  презентація виставки Йосипа Осташинського “Архітектура в мініатюрі”, на яку були запрошені учні 6-го класу спеціалізованої школи №2 імені Д. Карбишева.

Зустріч відкрила директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Дмитрівна Березівська, яка звернулася з вітальним словом до аудиторії, розповіла про святкування 100-річчня з дня народження В. О. Сухомлинського, а також вручила художнику  Диплом лауреата премії імені Павли Рогової.

Йосип Осташинський розказав юним відвідувачам про свою творчість, історію архітектури та секрети створення мініатюр із сірників.

Захід закінчився виступом скрипаля Олександра Шевченка.

Осип Осташинський – автор понад 100 картин у вигляді барельєфних зображень архітектурних споруд. Член Національної спілки художників України, Заслужений художник України, майстр традиційного народного мистецтва єдиного в світі незвичайного творчого жанру – картин із зображенням пам’яток архітектури із сірників. Творчі досягнення художника зареєстровані в  Книзі рекордів України (2009 р.)  та в Національному реєстрі рекордів України (2013 р.).

Йосип Борисович провів 85 персональних виставок в Україні, Молдові та ін. Автор книги “Удивительные поделки из спичек” (2012 р.) та організатор першого у світі  фестивалю “Майстри сірника”.

z_2018_09_24-2 z_2018_09_24-3
z_2018_09_24-4 z_2018_09_24-5
z_2018_09_24-6 z_2018_09_24-7

Матеріал підготувала
науковий співробітник
відділу науково-документного забезпечення,
соціокультурних комунікацій і
міжнародних зв’язків
С. М. Глазунова


Анонси та оголошення

29.05.2023

flowers9

Щиро вітаємо

МІХНА ОЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали