НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

За папой в Сомали

26 травня 2016 року в читальному залі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (вул. Володимирська, 57) відбулася презентація персональної книги для дітей «За папой в Сомали» Камілли Колибанової, кандидата історичних наук, доцента Київського славістичного університету.

На заході були присутні вихованці Хореографічної гімназії «Кияночка» та їхні батьки.

Із вітальним словом виступили співробітники відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Віталій Якубовський і Олена Кривоносова й запросили до слова автора книги.

Камілла Володимирівна Колибанова – кандидат історичних наук, доцент, викладач Київського славістичного університету. Є автором 45 наукових публікацій. Сфера інтересів – балканістика, країнознавство. Дебютувала в області дитячої літератури казкою «Чарівний пензлик та пригоди хороброї принцеси».

Авторка розповіла, що в книзі «За папой в Сомали» йдеться про пригоди маленької дівчинки, яка, знайшовши на березі моря чарівну мушлю, використовуючи магічні камені та перевтілення, врятувала з полону свого батька від сомалійських піратів. Вона складається з 12 розділів, містить ілюстрації та глосарій маловідомих термінів. Також Камілла Володимирівна розповіла про роботу над виданням, створенням власних ілюстрацій, про свої задуми й плани. Наприкінці заходу автор провела автограф-сесію для присутніх.

2016.05.25-1

Камілла Володимирівна Колибанова

2016.05.25-2

Від письменника до читача

2016.05.25-3

Демонстрація ілюстрацій, що вміщені у книзі

2016.05.25-4

Історія про дельфінчика

2016.05.25-5

Каміллу Колибанову вітає колега зі Славістичного університету

2016.05.25-6

Автограф-сесія

 

 

 


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали