НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Валентин Цапко «Мальовнича Україна»

У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді 17 березня 2016 року в читальному залі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (вул. Володимирська, 57) відбулася презентація персональної виставки живопису «Мальовнича Україна» Валентина Цапка, доктора медичних наук, професора, заслуженого майстра народної творчості України, члена Київської благодійної арт-асоціації «Золота палітра».

Валентин Григорович Цапко – відомий вчений і педагог, який має понад 200 наукових праць у галузі медицини, весь свій вільний час, починаючи з 1988 року, віддає живопису. У його творчому доробку – більше ніж тисяча картин, серед яких переважають пейзажі.

Майстер презентував присутнім 30 картин, виконаних олійними фарбами, що написані в різні періоди творчості, та альбом живопису «Пори року», розповів про свій творчий шлях.

Далі слово мали: Кулієва Тамара Володимирівна, кандидат наук із соціальних комунікацій, заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського; Кундієв Юрій Ілліч, академік НАН і НАМН України, директор ДУ «Інститут медицини праці НАМНУ»; Краснопєвцев Олександр Вікторович, голова правління Київської благодійної арт-асоціації «Золота палітра», член Національної спілки художників України, академік МАК, та Ревенко Алла Миколаївна, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України.

Завершилася презентація відео-переглядом мистецького альбому Валентина Цапка, що з любов’ю та вдячністю присвячений дружині майстра – Валентині.

17.03.16_2 17.03.16_3 17.03.16_4 17.03.16_5 17.03.16_6


Анонси та оголошення

12.09.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Висвітлення творчого шляху Василя Сухомлинського та інших педагогів у віртуальному просторі – від відтворення образу до творення міфу».

Захід відбудеться 23 жовтня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі (онлайн і офлайн). Початок роботи о 14:00. Інформаційний лист

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали