НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Освітньо-інформаційний лекторій (31.05.2021)

31 травня 2021 р. у рамках лекторію завідувачем відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів, кандидатом наук із соціальних комунікацій Ларисою Пономаренко проведено лекцію «Електронні інформаційні ресурси ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського у розвитку педагогіки, психології та освіти» для здобувачів PhD першого року навчання (спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки») лабораторії морального, громадянського та міжкультурного виховання Інституту проблем виховання НАПН України. Під час лекції було презентовано галузеві бібліотечно-інформаційні ресурси, зокрема інформаційно-бібліографічні ресурси «Видатні педагоги України та світу» й «Педагоги-новатори», цифровий контент колекцій рідкісних видань, сухомлиністики, віртуальні читальні зали, продемонстровано сервісні онлайн-послуги та проведено коротке практичне заняття з пошуку джерел в електронних базах даних. Отримані знання стануть у пригоді молодим науковцям під час здійснення досліджень у галузі освіти/педагогіки.

Ознайомитися з програмою лекторію та замовити проведення лекцій можна за посиланням: http://dnpb.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Booklet_lektory_2021.pdf


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали