НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Освітньо-інформаційний лекторій (13.05.2021)

13 травня 2021 р. до Дня науки в Україні завідувач відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського Л. О. Пономаренко, кандидат наук із соціальних комунікацій, провела онлайн-лекцію «Електронні інформаційні ресурси ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського у розвитку педагогіки, психології та освіти» для слухачів VІ Міжнародної Грінченківської наукової школи для докторантів, аспірантів і молодих науковців у галузі знань «освіта/педагогіка», організованої кафедрою теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка (завідувач – Л. Л. Хоружа, доктор педагогічних наук, професор). Під час лекції було презентовано галузеві бібліотечно-інформаційні ресурси, продемонстровано сервісні онлайн-послуги та проведено коротке практичне заняття з пошуку джерел в електронних базах даних. Отримані знання стануть у пригоді молодим науковцям під час здійснення досліджень у галузі освіти/педагогіки. Лекцію проведено у рамках освітньо-інформаційного лекторію ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського, автором ідеї та організатором якого є директор установи Л. Д. Березівська, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.


Анонси та оголошення

06.12.2022

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали