НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Дьюї Д. Фотогалерея

Джон Дьюї в Чиказькому університеті 1 січня 1902 р.

Вермонтський університет Джон Дьюї закінчив у 1879 р.

Школи майбутнього (ідея Джона Дьюї)

Ху Ши, Джон Дьюї та інші в Шанхаї, 1919 рік. Передній ряд (зліва направо): Ши Лянгкай, дружина Джона Дьюї. Задній ряд (зліва направо): Ху Ши (один з провідних китайських мислителів і філософів XX століття, учень і послідовник Джона Дьюї), Цзян Менглін, Дао Сінчжі, Чжан Цзупінг

Ху Ши і його вчитель Джон Дьюї

Фото Джона Дьюї з учнями Фото Джона Дьюї з дітьми
Обкладинка

Девід Дубінський  (президент Міжнародного союзу з виробництва дамського одягу) вітає Джона Дьюї з 90-річчям, 20 жовтня 1949 року.

Могила Джона Дьюї та його дружини на території меморіалу у Берлінгтоні з північного боку будівлі. Єдина могила в кампусі (лат. campus — «поле», «відкритий простір») — університетське або корпоративне містечко) університету Вермонта

Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали