НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 +380 (44) 239-11-05 dnpb.naes@gmail.com Мапа проїзду
A A A

Засідання вченої ради 10.12.2019

10 грудня 2019 року відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

Рішенням вченої ради схвалено результати завершених наукових досліджень:

– «Відображення розвитку національної освіти і педагогічної думки у друкованих та електронних виданнях», фундаментальне (2017-2019 рр.), науковий керівник дослідження – О. В. Сухомлинська, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, головний науковий співробітник відділу історії освіти ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського;

– «Науково-інформаційний супровід освітянської галузі в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних процесів», прикладне (2017-2019 рр.), науковий керівник дослідження – А. В. Селецький, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу наукової реферативної та аналітичної інформації у сфері освіти ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського

 

Матеріал підготувала
заступник голови вченої ради,
канд. іст. наук
Л. І. Страйгородська


Анонси та оголошення

14.08.2026

Щиро вітаємо

АНТОНЕЦЬ НАТАЛІЮ БОРИСІВНУ та СУХОМЛИНСЬКА ЛЕСЮ ВІТАЛІЇВНУ

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Ваших родинсеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

13.07.2026

Шановні колеги!
Запрошуємо до активної участі у Другій Міжнародній науково-практичній конференції «ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНІ ТРЕНДИ ГЛОБАЛЬНОЇ ВІДКРИТОЇ ОСВІТИ І НАУКИ» (IAT-GEOS, 2026), яка відбудеться 28 жовтня 2026 року.
Державна реєстрація IAT-GEOS, 2026: Посвідчення №550 ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ) До 01.09.2026 року триває прийом пропозицій від освітніх партнерів щодо приєднання до команди співорганізаторів  та представлення спікерів  IAS-GEOS, 2026 (контакт за тел. +380967684707). Сайт конференції: https://hub.ontos.xyz/index.php/zakhody-vniaso/konferentsii/iat-geos-2026
Реєстрація на захід за посиланням:
Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Заходи

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали